Rezultate te kerkimit per termin: +Mesin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.753Z

Ndërron jetë ylli i serisë Dynasty

Ish-ylli i serisë së famshme Dynasty, Kate O’Mara, ka vdekur në moshën 74-vjeçare. Aktorja britanike ka arritur famën për rolin e motrës së Alexis Colby në serinë amerikane, në mesin e viteve ’80. Agjenti i saj, Phil Belfiel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.904Z

Ushtarët gjermanë të Hitlerit me plisa të bardh në kokë

Ishte viti 1939 kur nazistët gjermanë kishin pushtuar Ballkanin e në të njëjtën kohë edhe Kosovën. Pikërisht nga kjo kohë është edhe kjo foto e cila tashmë po qarkullon në internet. Ushtarët gjermanë, në mesin e shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.716Z

Filmi kosovar, pretendent i çmimit kryesor në Sarajevë

BOSNJE-Festivali i filmit që mbahet në kryeqytetin boshnjak, Sarajevë, i themeluar në kohën kur ky qytet ishte i rrethuar gjatë luftës nga viti 1992 deri më 1995, e ka shënuar 20 vjetorin e tij. Reuters raporton se sivjet, festivali në fjalë ka numrin më të madh të filmave që janë pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.856Z

LG prezanton dy telefona te rinj

brbrNje numer i telefonave te rinj dhe te mencur do te zbulohen ne fillim te muajit te ardhshem ne panairin e IFA 2014 ne Berlin Ne mesin e modeleve te reja te celulareve do te jene edhe dy nga LG-ja Pajisjet e reja te saj do te quhen LG L Bello dhe LG L Fino ndersa keto modele te telefonave do te o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.217Z

Shkaterrohet rrjeti i trafikanteve shqiptaro-italiane

0 Nje organizate kriminale qe importonte marjuhane nga Shqiperia ne Raguza te Italise eshte shkaterruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.622Z

Uron edhe junikasi Haxhi Krasniqi

Boksieri junikas, Haxhi Krasniqi, ka uruar të gjithë myslimanët për festën e Fitër Bajramit, e sidomos ata që agjëruan në këtë muaj të nxehtë vere. “Me fat ju qoftë Festa e shenjtë e Fiter-Bajramit. Rrespekt për t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.418Z

Rusi, burgosen 200 aktivistë anti-Putin

Policia ruse ka arrestuar në Moskë rreth 200 persona që po protestonin jashtë një gjykate, në përkrahje të tetë të dyshuarve të cilët po gjykohen për rolin e tyre në protestat e majit të vitit 2012. Lideri i opozitës Aleksei Navalny dhe dy anetarë të punk bandit Pussy Riot janë n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama