Rezultate te kerkimit per termin: +Mesin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.553Z

Laporta: Morati, harroje Mesin!

Joan Laporta, njeriu që do të mbetet në historinë e Barcelonës si presidenti i "tripletës", arritjes historike të sukseseve në sezonin e kaluar (La Liga, Champions dhe Kupa e Mbretit), pret Masimo Moratin me krahë hapur, por nuk do ta tolerojë. "Duhet të mundim Interin për të ecur përp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.965Z

Bobi Robson: Siti, bli Lionel Mesin

Ish-trajneri i Anglisë dhe i Barcelonës, Sër Bobi Robson, këshilloi Mançester Sitin që të tentojë të blejë Lionel Mesin. Klubi i Premiershipit po përgatit oferta milionere për disa yje botërore, por legjenda e futbollit britanik mendon se ata duhet të heqin dorë nga gjithçka dhe të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.967Z

Maradona debuton pa Lionel Mesin

Diego Maradona do të debutojë si trajner i përfaqësueses argjentinase më 19 nëntor, në miqësoren me Skocinë. Në ndeshjen e parë, trajneri 48-vjeçar duhet të bëjë pa shërbimet e Leo Mesit. Kjo për të respektuar marrëveshjen ndërmjet Federatës Argjentinase (AFA) dhe klubit katalan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.938Z

Botërori, Ronaldo:Argjentina favoritesepse ka Mesin

TIRANE- Golshënuesi më i mirë në historinë e kampionatit botëror, braziliani Ronaldo, ka vlerësuar Argjentinën si favoriten për të fituar Kupën e Botës. "Argjentina ka teknikë individuale, vullnet dhe taktikë, por ka mbi të gjitha Mesin. Dhe Maradona është duke i motivuar futbo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.851Z

Të mëdhenjtë e Europës ndjekin Mesin e Kosovës

Talenti Barcelona, PSG e Arsenali monitorojnë 15-vjeçarin Edon Zhegrova Zhegrova - Në moshën 11-vjeçare u shpall futbollisti më i mirë i Milan Junior Camp Edon Zhegrova mund të jetë talenti i madh i radhës që del nga futbolli kosovar. Mesfushori ofensiv 15-vjeçar i ekipit të Prishtinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.665Z

Kakà kurorëzon Mesin me "Topin e Artë"

Kaka ka zgjedhur pasuesin e tij. Dhe nuk është Kristiano Ronaldo. Sikurse bënte të ditur dje e përditshmja katalanase "Sport", milanisti do t‘ia jepte Topin e Artë Leo Mesit. Përveç emrave të njohur, janë më se 21000 lexues nga e gjithë bota, që përmes internetit kanë votuar Mesin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.494Z

Ymeri në mesin e protestuesve (FOTO)

Në protestën e thirrur nga tri partitë opozitare, për momentin prezent është vetëm lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri. Në këtë fotografi, Ymeri shihet në mesin e shumë protestuesve./ZËRI

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama