Rezultate te kerkimit per termin: +Mesin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.967Z

Maradona debuton pa Lionel Mesin

Diego Maradona do të debutojë si trajner i përfaqësueses argjentinase më 19 nëntor, në miqësoren me Skocinë. Në ndeshjen e parë, trajneri 48-vjeçar duhet të bëjë pa shërbimet e Leo Mesit. Kjo për të respektuar marrëveshjen ndërmjet Federatës Argjentinase (AFA) dhe klubit katalan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.938Z

Botërori, Ronaldo:Argjentina favoritesepse ka Mesin

TIRANE- Golshënuesi më i mirë në historinë e kampionatit botëror, braziliani Ronaldo, ka vlerësuar Argjentinën si favoriten për të fituar Kupën e Botës. "Argjentina ka teknikë individuale, vullnet dhe taktikë, por ka mbi të gjitha Mesin. Dhe Maradona është duke i motivuar futbo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.851Z

Të mëdhenjtë e Europës ndjekin Mesin e Kosovës

Talenti Barcelona, PSG e Arsenali monitorojnë 15-vjeçarin Edon Zhegrova Zhegrova - Në moshën 11-vjeçare u shpall futbollisti më i mirë i Milan Junior Camp Edon Zhegrova mund të jetë talenti i madh i radhës që del nga futbolli kosovar. Mesfushori ofensiv 15-vjeçar i ekipit të Prishtinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.665Z

Kakà kurorëzon Mesin me "Topin e Artë"

Kaka ka zgjedhur pasuesin e tij. Dhe nuk është Kristiano Ronaldo. Sikurse bënte të ditur dje e përditshmja katalanase "Sport", milanisti do t‘ia jepte Topin e Artë Leo Mesit. Përveç emrave të njohur, janë më se 21000 lexues nga e gjithë bota, që përmes internetit kanë votuar Mesin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.494Z

Ymeri në mesin e protestuesve (FOTO)

Në protestën e thirrur nga tri partitë opozitare, për momentin prezent është vetëm lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri. Në këtë fotografi, Ymeri shihet në mesin e shumë protestuesve./ZËRI

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.922Z

Botërori, Ronaldinjo befason Mesin, por është vetëm sozia

Kombëtarja e Argjentinës, veçanërisht Lionel Messi ishte në qendër të vëmendjes së tifozëve pas përfundimit të stërvitjes në Brazil në prag të finaleve të Botërorit. Por, ajo që befasoi yllin argjentinas ishte shfaqja në fushë e Robinson Olivieras, që ngjan shumë me yllin braz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.050Z

Sivjet, mesin

Në sezonin e ri Vëllaznimi do të luftoj për mesin e tabelës, por jo edhe për titull të kampionit, siç bëri në edicionin e kaluar. Kështu thotë trajneri i kuqezinjve, Skënder Shengyli. Sipas këtij të fundit, Vëllaznimi nuk mund të kërkoj diçka më shumë kur dihet se është ekipi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama