Rezultate te kerkimit per termin: +Meti

Total: 650
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.608Z

Fejohet Meti Alshiqi (Foto)

Modeli dhe prezantuesi Meti Alshiqi, i ka dhënë fund beqarisë duke u fejuar kështu me një vajzë që quhet Blerta Ismajli. Në ceremoninë e fejesës përpos familjarëve dhe miqve të çiftit kanë marrë pjesë edhe shum&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.247Z

Meti dhe Lorena flasin per shoqerine- Meti Kur flas me Edin e di qe po flas me nje shok

Meti dhe Lorena ndodhen ne zonen prane pishines dhe bisedojne per shoqerine rendesine qe ajo ka ne jeten e tyre dhe per miqesine qe kane krijuar brenda shtepise. Lorena thote se cdo njeri ndjehet mire kur e di qe k nje mik te mire. Meti thote se te Graciano ai sheh nje shok dhe nje shok per te esh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.693Z

Martohet Meti Alshiqi (Foto)

Modeli kosovar Meti Alshiqi ka pak kohë që i ka dhënë fund beqarisë duke u fejuar me të dashurën e tij Blertën. Por që çifti nuk e zgjati shumë këtë ndjesi kështu duke u kurorëzuar në komunën e Prishtinës. Ad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.736Z

Meti-Gentes Ti per mua je minus zero

Anila Meti Arjola dhe Gentjana ndodhen ne ballkonin prane pishines dhe flasin per spektaklin e mbremshem. Nder te tjera ata komentojne mardhenin qe eshte krijuar midis Metit dhe Gentjanes ne shtepi. Anila thote se ajo i kupton te dy per sjelljen e tyre sepse sipas saj ka qene e veshtire zgjedhja qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.458Z

Meti i BB bëhet baba |FOTO

Transmetuar më 15.04.2016 - 09:29 Modeli dhe moderatori Meti Alshiqi, i bërë i famshëm pas pjesëmarrjes në realit show “Big Brother Albania”, ka marrë dje një nga lajmet më të gëzuara në jetë. Çifti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.083Z

Ermira e Meti komentojne surprizat dhe lidhjet e dashurise

Ermira e Meti qendrojne ne kopesht duke festuar e duke biseduar. Ermira e pyet Metin nese i ka dalluar niperit e mbesat teksa keta te fundit kane qene duke kercyer por te maskuar. Meti pergjigjet se ka qene ne dyshim por eshte kenaqur me ate surpize. Ermira shprehet se si surpriza e Metit ashtu edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.171Z

Meti i merzitur Genta e ofenduar nga Edgari

Meti Floriani dhe Anila dalin jashte dhe Meti fillon te flase per veten. Ai thote se eshte i merzitur dhe ka nevoje te flase me dike duke filluar te flase per veten. Meti tregon se ka vuajtur ne jete dhe se ka kaluar shume veshtiresi. Atij i ka vdekur i ati i ri dhe i ka munguar gjithmone. Ai e kons

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama