Rezultate te kerkimit per termin: +Meti

Total: 650
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.198Z

Meti pyet Arberin dhe Gerten A po pelqeheni ju te dy

Nje pjese e banoreve vazhdojne te luajne lojen ndersa nje pjese tjeter vazhdojne bisedat e zakonshme. Nder ta eshte edhe Meti Arberi dhe Gerta. Ata rrine ne oborr e ndersa bisedojne Meti e Arberi ngacmojne Gerten. Arber i thote ku e lame ne te dy dhe Gerta qesh. Ende pa kthyer pergjigje Gerta merr n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.843Z

Meti Alshiqi imazh kryesor i S//Sprint (Foto)

Meti Alshiqi ndonëse kohëve të fundit më shumë po merret me prezantim ai anash nuk po e lë as modelizmin. Aktualisht, ai është bërë imazhi kryesor i kompanisë së rrobave S//Sprint. Madje, Meti është duke realizuar një fotoset

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.308Z

Albulena e Meti flasin per Ariolen e Anilen

Albulena e Meti qendrojne ne kopesht duke biseduar per banoret e shtepise. Albulena shprehet se Ariola ka qene shume ne forme javen e pare por tashme i ka rene tempi e Meti pohon te njejten gje. Albulena shprehet se Ariola i ka folur rende nje nate teksa ajo donte te flinte e nje pjese e banoreve po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.793Z

Meti tenton te puthe Francesken Ermalit nuk i pelqen kjo

Gjate gjithe darkes meti ka ngacmuar me shaka here pas here Francesken. Ai i ka thene disa here se deshiron qe ta puthe dhe ndonjehere tenton edhe ti afrohet. Ne nje moment ajo ndodhet ne kuzhine me Ermiren Vlashin dhe Metin dhe gjate kesaj kohe Meti vazhdon me ngacmimet e tij. Meti i thote se nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.966Z

Franceska e Meti debatojne gjate nje tentative per sqarim

Ne shtepi eshte vendosur muzike dhe konkurentet argetohen duke kercyer per nje kohe te gjate dhe duke biseduar per muziken. Duke perfituar nga muzika konkurentet luajne duke improvizuar nje Party ku Liam eshte Dj Erioni eshte baristi i club-it e Graciano koreografi ku i ndajne detyrat sipas profesio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.921Z

Meti e Franceska krenare per sjelljen e tyre ne shtepi

Meti dhe Franceska ndodhen ulur prane oxhakut te shtepise dhe bisedojne per atmosferen qe eshte krijuar ne shtepi. te dy mendojne mendimin se shtepia ka rene ne qetesi qe pas daljes se Aniles dhe Klaudjes. Meti thote se ata kane bere shume debate per nje muaj e gjysme dhe tashme jane me te qete dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.206Z

Meti refuzon te flase me Genten ajo qan

Pasi mbaron spektakli dhe Arbana u uron Naten e mire banoreve ata shperndahen neper ambientet e shtepise dhe fillojne te ndahen ne grupe. Anila afrohet me Metin dhe i tregon atij per gjendjen e Gentes pasi mori vendimin per ta nxjerre jashte. Nga ana tjeter Edgari pyet Erionin lidhur me vendimin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama