Rezultate te kerkimit per termin: +Meti

Total: 650
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.458Z

Meti i BB bëhet baba |FOTO

Transmetuar më 15.04.2016 - 09:29 Modeli dhe moderatori Meti Alshiqi, i bërë i famshëm pas pjesëmarrjes në realit show “Big Brother Albania”, ka marrë dje një nga lajmet më të gëzuara në jetë. Çifti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.083Z

Ermira e Meti komentojne surprizat dhe lidhjet e dashurise

Ermira e Meti qendrojne ne kopesht duke festuar e duke biseduar. Ermira e pyet Metin nese i ka dalluar niperit e mbesat teksa keta te fundit kane qene duke kercyer por te maskuar. Meti pergjigjet se ka qene ne dyshim por eshte kenaqur me ate surpize. Ermira shprehet se si surpriza e Metit ashtu edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.171Z

Meti i merzitur Genta e ofenduar nga Edgari

Meti Floriani dhe Anila dalin jashte dhe Meti fillon te flase per veten. Ai thote se eshte i merzitur dhe ka nevoje te flase me dike duke filluar te flase per veten. Meti tregon se ka vuajtur ne jete dhe se ka kaluar shume veshtiresi. Atij i ka vdekur i ati i ri dhe i ka munguar gjithmone. Ai e kons

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.783Z

Genta-Metit Je indiferent ndaj meje Meti Mos ndrysho

Banoret vazhdojne te qenrojne ne sallon dhe te bejne shaka me njeri-tjetrin. Edgari tregon histori gazmore dhe banoret qeshin duke komentuar. Disa nga djemte dalin jashte per te pire cigare dhe Flori kujton zgjimin ne mengjes. Ai i kerkon Edgarit qe te mos e zgjoje me zhurme ne mengjes sepse ate v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.199Z

Franceska Kete jave del Meti- Genta Kete jave dalin te dy Meti dhe Lori

Franceska dhe Liami vazhdojne te flasin per nje kohe te gjate duke bere thashetheme per banoret e tjere. Liam perseri thote se i ka ngelur hatri me Edin per ofendimin qe ky i fundit i ka bere. Franceska e con biseden tek banoret e rinj. Ajo thote se mendon se Gerta ka per te ecur sepse eshte e bukur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.198Z

Meti pyet Arberin dhe Gerten A po pelqeheni ju te dy

Nje pjese e banoreve vazhdojne te luajne lojen ndersa nje pjese tjeter vazhdojne bisedat e zakonshme. Nder ta eshte edhe Meti Arberi dhe Gerta. Ata rrine ne oborr e ndersa bisedojne Meti e Arberi ngacmojne Gerten. Arber i thote ku e lame ne te dy dhe Gerta qesh. Ende pa kthyer pergjigje Gerta merr n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.843Z

Meti Alshiqi imazh kryesor i S//Sprint (Foto)

Meti Alshiqi ndonëse kohëve të fundit më shumë po merret me prezantim ai anash nuk po e lë as modelizmin. Aktualisht, ai është bërë imazhi kryesor i kompanisë së rrobave S//Sprint. Madje, Meti është duke realizuar një fotoset

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama