Rezultate te kerkimit per termin: +Meti

Total: 650
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.171Z

Meti i merzitur Genta e ofenduar nga Edgari

Meti Floriani dhe Anila dalin jashte dhe Meti fillon te flase per veten. Ai thote se eshte i merzitur dhe ka nevoje te flase me dike duke filluar te flase per veten. Meti tregon se ka vuajtur ne jete dhe se ka kaluar shume veshtiresi. Atij i ka vdekur i ati i ri dhe i ka munguar gjithmone. Ai e kons

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.783Z

Genta-Metit Je indiferent ndaj meje Meti Mos ndrysho

Banoret vazhdojne te qenrojne ne sallon dhe te bejne shaka me njeri-tjetrin. Edgari tregon histori gazmore dhe banoret qeshin duke komentuar. Disa nga djemte dalin jashte per te pire cigare dhe Flori kujton zgjimin ne mengjes. Ai i kerkon Edgarit qe te mos e zgjoje me zhurme ne mengjes sepse ate v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.199Z

Franceska Kete jave del Meti- Genta Kete jave dalin te dy Meti dhe Lori

Franceska dhe Liami vazhdojne te flasin per nje kohe te gjate duke bere thashetheme per banoret e tjere. Liam perseri thote se i ka ngelur hatri me Edin per ofendimin qe ky i fundit i ka bere. Franceska e con biseden tek banoret e rinj. Ajo thote se mendon se Gerta ka per te ecur sepse eshte e bukur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.198Z

Meti pyet Arberin dhe Gerten A po pelqeheni ju te dy

Nje pjese e banoreve vazhdojne te luajne lojen ndersa nje pjese tjeter vazhdojne bisedat e zakonshme. Nder ta eshte edhe Meti Arberi dhe Gerta. Ata rrine ne oborr e ndersa bisedojne Meti e Arberi ngacmojne Gerten. Arber i thote ku e lame ne te dy dhe Gerta qesh. Ende pa kthyer pergjigje Gerta merr n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.843Z

Meti Alshiqi imazh kryesor i S//Sprint (Foto)

Meti Alshiqi ndonëse kohëve të fundit më shumë po merret me prezantim ai anash nuk po e lë as modelizmin. Aktualisht, ai është bërë imazhi kryesor i kompanisë së rrobave S//Sprint. Madje, Meti është duke realizuar një fotoset

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.308Z

Albulena e Meti flasin per Ariolen e Anilen

Albulena e Meti qendrojne ne kopesht duke biseduar per banoret e shtepise. Albulena shprehet se Ariola ka qene shume ne forme javen e pare por tashme i ka rene tempi e Meti pohon te njejten gje. Albulena shprehet se Ariola i ka folur rende nje nate teksa ajo donte te flinte e nje pjese e banoreve po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.793Z

Meti tenton te puthe Francesken Ermalit nuk i pelqen kjo

Gjate gjithe darkes meti ka ngacmuar me shaka here pas here Francesken. Ai i ka thene disa here se deshiron qe ta puthe dhe ndonjehere tenton edhe ti afrohet. Ne nje moment ajo ndodhet ne kuzhine me Ermiren Vlashin dhe Metin dhe gjate kesaj kohe Meti vazhdon me ngacmimet e tij. Meti i thote se nu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama