Rezultate te kerkimit per termin: +Micah +Richards

Total: 43
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.469Z

Richards kritikon Tevezin

Nga Express më 02 tetor 2011 në ora 21:27 Micah Richards është bërë futbollisti i parë i Manchester Cityt i cili ka kritikuar publikisht Carlos Tevezin. Sulmuesi argjentinas refuzoi të inkuadrohet në lojë si rezervist kundër Bayern Munichut në Ligën e Kampionëve dhe klubi e ka sus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.313Z

Richards nuk largohet

Menaxheri Roberto Mancini ka insistuar se mbrojtësi i Manchester Cityt, Micah Richards do të qëndrojë në Eastlands duke theksuar se i riu është pjesë e rëndësishme e planeve të tij. Së fundi spekulohej se Tottenham është duke përgatitur ofertë për reprezentuesin anglez. Por, Manci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.439Z

Richards ‘ngushëllohet’ me Olimpiadë

Mbrojtësi i Manchester Cityt, Micah Richards ka insistuar se nuk është hidhëruar që mungoi për Anglinë në Euro 2012, sepse ndihet krenar që është pjesë e skuadrës së Britanisë së Madhe për Lojërat Olimpike Verore ‘Londra 2012’. “Nuk jam ftuar në ekip për Euro 2012,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.588Z

Lojtari i Cityt, Micah Richard preket nga gripi i derrave

Mbrojtësi i Manchester Cityt, Micah Richards, është diagnostikuar me gripin e derrave. Richards thotë se ai është mbyllur në dhomën e tij të hotelit në Qipro, pasi i është thënë se nuk mund të fluturojë sërish në Britani, derisa të shërohet plotësisht. "Në fillim mendova se ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.330Z

Richards s’ka problem me Balotellin

Mbrojtësi i Manchester Cityt, Micah Richards ka mohuar të ketë probleme me bashkëlojtarin e tij Mario Balotelli, pavarësisht kacafytjes së tyre gjatë seancës stërvitore të enjten. Reprezentuesi anglez shfrytëzoi profilin e tij në rrjetin social Twitter për të zvogëluar incidentin. 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.805Z

Richards kërkohet nga Reali dhe Milani

Mbrojtësi i Manchester Cityt, Micah Richards, është shënjestra kryesore e Real Madridit dhe Milanit. Trajneri i Realit, Jose Mourinho, është në kërkim të Richards dhe synon të transferojë një mbrojtës të ri për sezonin e ard

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.849Z

Manchester City, Richards nen akuze si Gerrard

Pas Seven Gerrard nje tjeter lojtar ne Britani ka dale ne faqet e para te gazetave per shkak te nje skandali jashte fushe. Mbrojtesi i Manchester City, Micah Richards eshte ndaluar dje nga policia per shkak te nje sherri ne nje bar ne daten 24 dhjetor. Lojtari i kombetares se Anglise esh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama