Rezultate te kerkimit per termin: +Milan

Total: 7964
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.824Z

Milan fiton me spektakël

Milan ka fituar me golejadë kundër Chievos në kuadër të xhiros së 11-të të Seria A, duke e deklasuar atë me rezultat 5-1.Milan kaluan të parët në epërsi pas një goli të Emanuelson në minutën e 16 të takimit. Por, Chievo shumë shpejt erdhi të barazimi pasi që dy minuta më vonë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.905Z

Milan i kthehet Cissokhos

Nga Express më 24 shkurt 2011 në ora 18:44 Milan ka ringjallur interesimin për mbrojtësin e majtë të Olympique Lyonit, Aly Cissokho, ka bërë të ditur përfaqësuesi i futbollistit për Itali, Fabrizio Ferrari. Rossonerët arritën marrëveshje për Cissokhon nga Porto më 2009, por u t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.535Z

Ciao Milan!

Ishte spekuluar tash e një kohë të gjatë, por tani është zyrtare. Leonardo ka njoftuar se do të largohet nga posti i trajnerit të Milanit në marrëveshje të përbashkët me klubin, pas ndeshjes së fundit në Serie A kundër Juventusit të shtunën mbrëma në San Siro. Leonardo kaloi nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.051Z

Milan zbarkon ne mesdite

Na ndajne me pak se 24 ore nga ndeshja historike Tirana – Milan, Kampionet e botes kane zhvilluar pergatitjet e fundit ne prag te ndeshjes miqesore. Disa nga yjet e Milan nuk do te udhetojne drejt Shqiperise per shkak te demtimeve. Sipas mediave Italiane konfirmohet Nesta, ne dyshim Pirlo, do te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.003Z

Sërish Milan - Barcelona

Pas përplasjes së tyre në fazën e grupeve, Milan dhe Barcelona do të ndeshen mes vete edhe në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Shorti i cili u tërhoq në Nyon të Zvicrës vuri përball kampionin në fuqi Barcelonën dhe shtatë herë fituesin e garës elite të klubeve evropiane. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.938Z

Ngec sërish Milan

Milani nuk ka mundur të shkojë më tepër se një barazim 1 me 1 me skuadrën e Empolit. Formacioni i Inzaghit ka dalë vetëm me një pikë nga një ndeshje që dukej sikur e kishte në dorë. Destro shënoi për Milanin në minutën e 40 duke dhënë përshtypjen se pjesa e dytë do të ishte m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.989Z

Huntelaar mbetet në Milan

Sulmuesi Klaas-Jan Huntelaar ka insistuar se dëshiron të mbetet në Milan, pavarësisht dështimit të tregojë paraqitje të mira pas transferimit nga Real Madrid gjatë verës. Huntelaar spekulohej se mund të kalojë në Tottenham, mirëpo ai ka theksuar se planifikon të qëndrojë në Milan.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama