Rezultate te kerkimit per termin: +Milanos

Total: 3526
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.291Z

Bossi prokuroria e Tiranes leter Milanos

Në prokurorinë e Milanos, në Itali, ka mbërritur një notë informuese nga prokuroria e Tiranës, në lidhje me çështjen e diplomës së Renzo Bossi-t, i biri i Umberto Bossi-t. Lajmin e bën të ditur agjencia “ANSA&rdq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.539Z

Bushati padit ish-konsullen e Milanos

Kallëzimi - Kallëzimi i ministrisë u bë pas auditit që ushtroi ky institucion në këtë konsullatë Akuzohet për korrupsion dhe shpërdorim detyre Nausika Spahia Spahia - Ish-konsullja ka qenë më parë si këshilltarja e kabinetit të Kryeministrit Berisha. Ajo është e bija e Ali Spahis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.235Z

Bashkia e Milanos ofron ndihmë për trafikun në Tiranë

Kompani milaneze për një studim të fizibilitetit Italia i ofron mbshtetje Shqipris pr zgjidhjen e trafikut n Tiran, ku prmes Bashkis s Milanos, ofron falas nj kompani q do t bj nj studim t fizibilitetit pr kt shtje. Krahas ksaj ndihme nga shteti fqinj, vendi yn do t marr pjes n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.231Z

Interi fiton derbin e Milanos

Është Interi fituesi i derbit të Milanos, falë golit të mrekullueshëm me thembër të Palasios 5 minuta nga fundi i ndeshjes. Një takim që kishte gjithçka brenda, nga emocionet deri tek rastet e diskutueshme apo mospërmbajtja. E m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.709Z

Kostandini, 1700 vjetori i Ediktit të Milanos, Berisha përshëndet simpoziumin

Gazeta ShqipKryeministri Sali Berisha përshëndeti sot simpoziumin “Kostandini, 1700 Vjetori i Ediktit të Milanos dhe Liria Fetare”, organizuar nga Konferenca Ipeshkvnore e Shqipërisë. Sipas Berishës Edikti i Milanos, përbën një akt hyjnor tokësor, të denjë për një kapitull

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.740Z

Itali, letër kërcënimi me 2 plumba prokurores së Milanos

MILANO - "Javëve të fundit kanë ardhur në rritje letrat e shumta anonime me kërcënime të rënda për prokuroren Boccassini dhe tek letra e fundit, dje u gjetën edhe dy plumba". Këtë fakt bëri të ditur prokurori i Milanos, Edmondo Bruti Liberati në një deklaratë, të cilës i referohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.292Z

Itali, alarm për bombë në Bashkinë e Milanos, evakuohet zona- FOTO

ITALI- Pallati Marino ku është e përqendruar selia e Bashkisë së Milanos është evakuuar mesditën e sotme, pas orës 13:00, pas një alarmi për bombë. Lajmi bëhet i ditur nga mediat italiane, siç transmeton BalkanWeb. Mësohet se ka qenë një telefonatë e bërë në polici ajo që njof

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama