Rezultate te kerkimit per termin: +Milazim +Krasniqi

Total: 111
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.493Z

Pse Milazim Krasniqi nuk është më shef i Departamentit të Gazetarisë?

Për më shumë se nëntë vite shef i Departamentit të Gazetarisë në Universitetin e Prishtinës, Milazim Krasniqi nuk është më. Krasniqi ka treguar për "Zëri", se më shumë se nëntë vite që ishte shef I Departamentit të Gazetarisë në UP , në tetor të këtij viti kishte dorëzuar k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.717Z

Milazim Krasniqi: Mirëserdhe, Eqë!

Milazim Krasniqi, dikur anëtar i LDK-së dhe aktualisht profesor universitar dhe analist politik, thotë se dorëheqja e Eqrem Kryeziut nga funksionet në LDK nuk po e çuditë. “Më ka çuditur vonesa e saj, meqë e njoh moti Eqën. Kam pas kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.009Z

“Milazim Krasniqi, shërbëtor i pushtetit”

Drejtori ekzekutiv i KIPRED-it, Ilir Deda në emisionin Rubikon të KTV-së, ka folur për profesorin e UP-së, Milazim Krasniqin, i cili ditë më parë e kishte quajtur "bir shkine".  Deda tha se nuk e ka ndërmend të merret me të pasiq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.495Z

Milazim Krasniqi tregon pse nuk është më shef i Departamentit të Gazetarisë

Për më shumë se nëntë vite Milazim Krasniqi ishte shef i Departamentit të Gazetarisë në Universitetin e Prishtinës, por ai nga fillimi i këtij viti akademik nuk e udhëheq më këtë departament. Krasniqi ka treguar për “Z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.553Z

Milazim Krasniqi: Ky popull është mësuar të jetojë edhe pa qeverisje

Profesori universitar, Milazim Krasniqi thotë se politikanët që po i mbajnë me muaj të bllokuara institucionet, duhet ta kenë para sysh një fakt: ky popull është mësuar të jetojë edhe pa qeverisje. “Vitet 90 janë shembull i fresk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.970Z

Milazim Krasniqi: Rugova nuk ka thënë se ne kemi kryer krime ndaj serbëve, Zimmermann paska gënjyer

Ish-bashkëpunëtori i Presidentit Rugova, Milazim Krasniqi ka postuar në llogarinë e tij në Facebook një test ku thotë se nëse citimi i fjalëve se shqiptarët kanë kryer krime ndaj serbëve nga libri i ish-ambasadorit amerikan në Jugoslla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.302Z

Pse sipas Milazim Krasniqit sulmohet UÇK-ja dhe feja islame

Publicisti Milazim Krasniqi ka shkruar se sulmet që i bëhen UÇK-së bashkimit kombëtar dhe fesë islame kanë një arsye. Krasniqi përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka shkruar se këto sulme janë të rrepta në disa m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama