Rezultate te kerkimit per termin: +Mimi +Kodheli

Total: 4643
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.411Z

Kodheli: Ja pse quhem Mimi

Moderatori dhe gazetari Enkel Demi ka pasur të ftuar këtë mbrëmje në emisionin e tij "Shih programin" Në TVSH, ministren e Mbrojtjes Mimi Kodheli, të cilën nuk ka lënë pa e ngacmuar edhe për emrin, që për hir të së vërtetës është shumë i veçantë në Shqipëri. Emër, i cili sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.373Z

Mimi Kodheli: Jemi të limituar për refugjatët!

Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli deklaron në një intervistë për Ora News, se Shqipëria nuk mund të presë një numër të lartë emigrantësh nga vendet e Lindjes. Sipas saj, kjo është një çështje shqetësuese për vendet e Ballkanit. Shqipëria është mjaft e limituar, thotë minis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.974Z

Mimi Kodheli flet për kritikat ndaj PS-së

Deputetja socialiste Mimi Kodheli ka folur për veprimet e opozitës në A shoë në Neës24. Ajo tha se opozita e ka humbur busullën, ndërsa maxhoranca ka hallet e veta. Busulla është e rëndësishme në jetë sepse të përcakton disa ekuilibra që duhet ti kesh, pavarësisht tundimeve, pavar�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.598Z

Mimi Kodheli: SHQUP-i do ti kthehet ushtrisë

Mimi Kodheli, Ministre e Mbrojtjes në qeverinë Rama e quan të jashtëligjshëm vendimin e qeverisë për ti kaluar për përdorim godinën e Shtëpisë Qendrore të Ushtrisë Partisë Demokratike. Në një intervistë për Top Channel, Kodheli sqaron se ku është shkelur ligji me këtë vendim t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.145Z

Mimi Kodheli: Gratë socialiste janë avangarda e shoqërisë

Mimi Kodheli SHKODËR - Socialistët duken të fokusuar te gruaja dhe roli i saj. Një direktivë e madhe e BE-së edhe për anëtarësimin kjo. Është zhvilluar sot Forumi i Gruas së PS-së në Shkodër, ku kanë marrë pjesë e diskutuar disa nga emrat më të njohur të kësaj partie; Mimi Kod

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.009Z

Arben Imami nuk pret pasuesene tij Mimi Kodheli në ministri

TIRANË - Ministri në ikje i Mbrojtjes, Arben Imami ka pritur me protokoll ministra mbrojtje të gjysmës së globit. Por nuk ka pritur sot pasuesen e tij, ministren e re shqiptare të Mbrojtjes, Mimi Kodheli. Kjo kuptohet teksa lexon njoftimin zyrtar të MM në faqen online të insitutcionit, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.107Z

PD: Mimi Kodheli i dha tender një dyqani celularësh

Partia Demokratike akuzon qeverinë se i ka dhënë tenderin për vëzhgimin e hapësirës detare një dyqani celularësh. Reila Bozdo, koordinatore e PD-së tha se qeveria i ka dhënë plot 295 milionë këtij dyqani. Kontrolli ka zbuluar se tenderi për blerjen, furnizimin, instalimin dhe vën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama