Rezultate te kerkimit per termin: +Mimi +Kodheli

Total: 4643
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.974Z

Mimi Kodheli flet për kritikat ndaj PS-së

Deputetja socialiste Mimi Kodheli ka folur për veprimet e opozitës në A shoë në Neës24. Ajo tha se opozita e ka humbur busullën, ndërsa maxhoranca ka hallet e veta. Busulla është e rëndësishme në jetë sepse të përcakton disa ekuilibra që duhet ti kesh, pavarësisht tundimeve, pavar�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.598Z

Mimi Kodheli: SHQUP-i do ti kthehet ushtrisë

Mimi Kodheli, Ministre e Mbrojtjes në qeverinë Rama e quan të jashtëligjshëm vendimin e qeverisë për ti kaluar për përdorim godinën e Shtëpisë Qendrore të Ushtrisë Partisë Demokratike. Në një intervistë për Top Channel, Kodheli sqaron se ku është shkelur ligji me këtë vendim t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.145Z

Mimi Kodheli: Gratë socialiste janë avangarda e shoqërisë

Mimi Kodheli SHKODËR - Socialistët duken të fokusuar te gruaja dhe roli i saj. Një direktivë e madhe e BE-së edhe për anëtarësimin kjo. Është zhvilluar sot Forumi i Gruas së PS-së në Shkodër, ku kanë marrë pjesë e diskutuar disa nga emrat më të njohur të kësaj partie; Mimi Kod

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.009Z

Arben Imami nuk pret pasuesene tij Mimi Kodheli në ministri

TIRANË - Ministri në ikje i Mbrojtjes, Arben Imami ka pritur me protokoll ministra mbrojtje të gjysmës së globit. Por nuk ka pritur sot pasuesen e tij, ministren e re shqiptare të Mbrojtjes, Mimi Kodheli. Kjo kuptohet teksa lexon njoftimin zyrtar të MM në faqen online të insitutcionit, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.107Z

PD: Mimi Kodheli i dha tender një dyqani celularësh

Partia Demokratike akuzon qeverinë se i ka dhënë tenderin për vëzhgimin e hapësirës detare një dyqani celularësh. Reila Bozdo, koordinatore e PD-së tha se qeveria i ka dhënë plot 295 milionë këtij dyqani. Kontrolli ka zbuluar se tenderi për blerjen, furnizimin, instalimin dhe vën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.510Z

Mimi Kodheli vizite ne Britani

brbrTek Shqiperia do te gjeni nje alet te mire Ky ka qene mesazhi i percjelle nga Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli gjate nje vizite zyrtare ne Britanine e Madhe Ajo eshte pritur ne Londer  nga homologu i saj britanik sekretari i mbrojtjes Michael Fallon me te cilin bisedoi lidhur me marredhenie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.782Z

Mimi Kodheli shkarkon atasheun ushtarak në Ankara, pas një incidenti

Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, ka shkarkuar nga detyrua atasheun ushtarak në Ankara, Razije Mehmeti. Shtabi i Përgjithshëm i FA-ve është informuar nga autoritetet shqiptare në rrugë diplomatike, për një ngjarje të papëlqyeshme të një familjari të atasheut ushtarak të Shqipë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama