Rezultate te kerkimit per termin: +Mimi +Kodheli

Total: 4643
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.145Z

Mimi Kodheli: Gratë socialiste janë avangarda e shoqërisë

Mimi Kodheli SHKODËR - Socialistët duken të fokusuar te gruaja dhe roli i saj. Një direktivë e madhe e BE-së edhe për anëtarësimin kjo. Është zhvilluar sot Forumi i Gruas së PS-së në Shkodër, ku kanë marrë pjesë e diskutuar disa nga emrat më të njohur të kësaj partie; Mimi Kod

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.009Z

Arben Imami nuk pret pasuesene tij Mimi Kodheli në ministri

TIRANË - Ministri në ikje i Mbrojtjes, Arben Imami ka pritur me protokoll ministra mbrojtje të gjysmës së globit. Por nuk ka pritur sot pasuesen e tij, ministren e re shqiptare të Mbrojtjes, Mimi Kodheli. Kjo kuptohet teksa lexon njoftimin zyrtar të MM në faqen online të insitutcionit, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.107Z

PD: Mimi Kodheli i dha tender një dyqani celularësh

Partia Demokratike akuzon qeverinë se i ka dhënë tenderin për vëzhgimin e hapësirës detare një dyqani celularësh. Reila Bozdo, koordinatore e PD-së tha se qeveria i ka dhënë plot 295 milionë këtij dyqani. Kontrolli ka zbuluar se tenderi për blerjen, furnizimin, instalimin dhe vën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.510Z

Mimi Kodheli vizite ne Britani

brbrTek Shqiperia do te gjeni nje alet te mire Ky ka qene mesazhi i percjelle nga Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli gjate nje vizite zyrtare ne Britanine e Madhe Ajo eshte pritur ne Londer  nga homologu i saj britanik sekretari i mbrojtjes Michael Fallon me te cilin bisedoi lidhur me marredhenie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.782Z

Mimi Kodheli shkarkon atasheun ushtarak në Ankara, pas një incidenti

Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, ka shkarkuar nga detyrua atasheun ushtarak në Ankara, Razije Mehmeti. Shtabi i Përgjithshëm i FA-ve është informuar nga autoritetet shqiptare në rrugë diplomatike, për një ngjarje të papëlqyeshme të një familjari të atasheut ushtarak të Shqipë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.603Z

Berisha: Rama ka frikë që të dëshmojë Mimi Kodheli

Deputeti demokrat Sali Berisha ka vazhduar edhe sot akuzat kundër Ministrisë së Mbrojtjes dhe ministres Mimi Kodheli, për të cilën është shprehur sërish se është e lidhur me trafikun e drogës. Në një postim në  rrjetin social Facebook ai shkruan se: Rama ka frikë nga transparenca si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.580Z

Mimi Kodheli: Nuk jam unë gruaja kandidate për Bashkinë e Tiranës

Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka thënë se nuk do të jetë ajo femra kandidate e të majtëve për Bashkinë e Tiranës. Këtë deklaratë Kodheli e ka bërë në një takim me gazetarët në ambjentet e ministrisë. Kodheli ka shuar kështu kuriozitetin e gazetarëve rreth kandidimit të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama