Rezultate te kerkimit per termin: +Mimi +Kodheli

Total: 4643
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.107Z

PD: Mimi Kodheli i dha tender një dyqani celularësh

Partia Demokratike akuzon qeverinë se i ka dhënë tenderin për vëzhgimin e hapësirës detare një dyqani celularësh. Reila Bozdo, koordinatore e PD-së tha se qeveria i ka dhënë plot 295 milionë këtij dyqani. Kontrolli ka zbuluar se tenderi për blerjen, furnizimin, instalimin dhe vën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.510Z

Mimi Kodheli vizite ne Britani

brbrTek Shqiperia do te gjeni nje alet te mire Ky ka qene mesazhi i percjelle nga Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli gjate nje vizite zyrtare ne Britanine e Madhe Ajo eshte pritur ne Londer  nga homologu i saj britanik sekretari i mbrojtjes Michael Fallon me te cilin bisedoi lidhur me marredhenie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.782Z

Mimi Kodheli shkarkon atasheun ushtarak në Ankara, pas një incidenti

Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, ka shkarkuar nga detyrua atasheun ushtarak në Ankara, Razije Mehmeti. Shtabi i Përgjithshëm i FA-ve është informuar nga autoritetet shqiptare në rrugë diplomatike, për një ngjarje të papëlqyeshme të një familjari të atasheut ushtarak të Shqipë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.603Z

Berisha: Rama ka frikë që të dëshmojë Mimi Kodheli

Deputeti demokrat Sali Berisha ka vazhduar edhe sot akuzat kundër Ministrisë së Mbrojtjes dhe ministres Mimi Kodheli, për të cilën është shprehur sërish se është e lidhur me trafikun e drogës. Në një postim në  rrjetin social Facebook ai shkruan se: Rama ka frikë nga transparenca si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.580Z

Mimi Kodheli: Nuk jam unë gruaja kandidate për Bashkinë e Tiranës

Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka thënë se nuk do të jetë ajo femra kandidate e të majtëve për Bashkinë e Tiranës. Këtë deklaratë Kodheli e ka bërë në një takim me gazetarët në ambjentet e ministrisë. Kodheli ka shuar kështu kuriozitetin e gazetarëve rreth kandidimit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.523Z

Mimi Kodheli: Gradohet e para grua Gjenerale në Forcat e Armatosura

Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka deklaruar sot se ka firmosur propozimin për të graduar të parën gjenerale grua në radhët e Forcave të Armatosura. Kodheli ka zgjedhur tryezën e rrumbullaket me temë Të drejtat e grave në Shqipëri që po zhvillohet në Hotel Tirana International l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.591Z

Mimi Kodheli zotohet: SHQUP-i do ti kthehet ushtrisë

Mimi Kodheli, Ministre e Mbrojtjes në qeverinë Rama, e quan të jashtëligjshëm vendimin e qeverisë për ti kaluar për përdorim godinën e Shtëpisë Qendrore të Ushtrisë Partisë Demokratike. Kodheli sqaron se ku është shkelur ligji me këtë Vendim të Këshillit të Min

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama