Rezultate te kerkimit per termin: +Ministres

Total: 5637
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.651Z

Nen hetim dy kuneterit e ministres Bregu

Task-Forca e prokurorise se Vlores nis hetimet per pastrim te parave ndaj dy kuneterve te ministres se Integrimit znj.Majlinda Bregu duke perfshire kete te fundit ne hetim pasuror ne baze te ligjit Antimafia. Lajmi konfirmohet nga burimet zyrtare te Prokurorise se Pergjithshme dhe njesise s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.675Z

PS: Familja e ministres Bregu, pronare n energjetik

Partia Socialiste bëri publikë disa formularëve të Qendrës Kombëtare të Regjistrimit të bizneseve. Formularët i përkasin kompanive të kunatit të ministres Majlinda Bregu, zotit Hektor Ajazi.(UPDATE) Sipas dokumentit më të hershëm, kompania e parë e regjistruar që në 200

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.050Z

Studentja i hedh salcë në kokë ministres Lindita Nikolla

Një aktiviste e Lëvizjes për Universitetin i ka hedhur salcë në kokë ministres së Arsimit, Lindita Nikolla. Zonja Nikolla ishte e ulur në radhën e parë gjatë Samitit të Studentëve të FRESh. Në videon e publikuar nga Lëvizja në faqen e vet në Facebook, shihet momenti kur një vajzë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.985Z

Ndreca informon Ramën për shkeljet e Ministres së Arsimit

Pas përplasjes me Ministren teknike të Arsimit, Sekretari i Përgjithshëm i MAS Plarent Ndreca i është drejtuar me një letër kryeministrit Edi Rama, ku e informon me shkeljet sipas tij të Ministres Mirela Karabina. Përplasja mes Ministres së Arsimit Mirela Karabina dhe Sekretarit të Përg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.276Z

Perfaqesuesi ne NATO denoncon urdhrin e ministres

0 Largimi nga detyra nga ana e ministres se Mbrojtjes Mimi Kodheli te kunderadmiralit Kristaq Gerveni si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.420Z

Presidenti dekreton 7 prokurore refuzon burrin e ministres

PUBLICITET Presidenti Bujar Nishani ka dekretuar 7 nga 9 emrat e propozuar nga Prokurori i Pergjithshem Adriatik Llalla per prokurore duke lene jashte vetem dy prej tyre Jonad Bara dhe Bledar Valiko jane dy emrat qe nuk jane dekretuar nga Presidenti Nishani I fundit Bledar Valiko es

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.461Z

Dhurata Hoxha merr detyrën e ministres së Drejtësisë

Ministrja e re e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, sot edhe zyrtarisht ka marrë detyrën duke e anashkaluar në këtë proces kryeministrin Isa Mustafa. Një komunikatë nga Ministria e Drejtësisë bën të ditur se ministri i deritanishëm i Drejtësisë, Hajredin Kuçi, sot i dorëzoi detyrën minis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama