Rezultate te kerkimit per termin: +Ministres

Total: 5637
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.675Z

PS: Familja e ministres Bregu, pronare n energjetik

Partia Socialiste bëri publikë disa formularëve të Qendrës Kombëtare të Regjistrimit të bizneseve. Formularët i përkasin kompanive të kunatit të ministres Majlinda Bregu, zotit Hektor Ajazi.(UPDATE) Sipas dokumentit më të hershëm, kompania e parë e regjistruar që në 200

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.050Z

Studentja i hedh salcë në kokë ministres Lindita Nikolla

Një aktiviste e Lëvizjes për Universitetin i ka hedhur salcë në kokë ministres së Arsimit, Lindita Nikolla. Zonja Nikolla ishte e ulur në radhën e parë gjatë Samitit të Studentëve të FRESh. Në videon e publikuar nga Lëvizja në faqen e vet në Facebook, shihet momenti kur një vajzë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.985Z

Ndreca informon Ramën për shkeljet e Ministres së Arsimit

Pas përplasjes me Ministren teknike të Arsimit, Sekretari i Përgjithshëm i MAS Plarent Ndreca i është drejtuar me një letër kryeministrit Edi Rama, ku e informon me shkeljet sipas tij të Ministres Mirela Karabina. Përplasja mes Ministres së Arsimit Mirela Karabina dhe Sekretarit të Përg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.276Z

Perfaqesuesi ne NATO denoncon urdhrin e ministres

0 Largimi nga detyra nga ana e ministres se Mbrojtjes Mimi Kodheli te kunderadmiralit Kristaq Gerveni si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.420Z

Presidenti dekreton 7 prokurore refuzon burrin e ministres

PUBLICITET Presidenti Bujar Nishani ka dekretuar 7 nga 9 emrat e propozuar nga Prokurori i Pergjithshem Adriatik Llalla per prokurore duke lene jashte vetem dy prej tyre Jonad Bara dhe Bledar Valiko jane dy emrat qe nuk jane dekretuar nga Presidenti Nishani I fundit Bledar Valiko es

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.461Z

Dhurata Hoxha merr detyrën e ministres së Drejtësisë

Ministrja e re e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, sot edhe zyrtarisht ka marrë detyrën duke e anashkaluar në këtë proces kryeministrin Isa Mustafa. Një komunikatë nga Ministria e Drejtësisë bën të ditur se ministri i deritanishëm i Drejtësisë, Hajredin Kuçi, sot i dorëzoi detyrën minis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.051Z

VIDEO/ Aktivistja e Për Universitetin i hedh bojë në kokë ministres Nikolla

Një aktiviste e Lëvizjes Për Universitetin u shoqërua të enjten rreth orës 5 pasdite nga policia pasi hodhi bojë të kuqe ndaj ministres së arsimit Lindita Nikolla gjatë një takimi të saj me të rinjtë e Samitit Studentor FRESSH që po mbahej te Piramida në Tiranë. Sot, në ditën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama