Rezultate te kerkimit per termin: +Ministres

Total: 5637
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.985Z

Ndreca informon Ramën për shkeljet e Ministres së Arsimit

Pas përplasjes me Ministren teknike të Arsimit, Sekretari i Përgjithshëm i MAS Plarent Ndreca i është drejtuar me një letër kryeministrit Edi Rama, ku e informon me shkeljet sipas tij të Ministres Mirela Karabina. Përplasja mes Ministres së Arsimit Mirela Karabina dhe Sekretarit të Përg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.276Z

Perfaqesuesi ne NATO denoncon urdhrin e ministres

0 Largimi nga detyra nga ana e ministres se Mbrojtjes Mimi Kodheli te kunderadmiralit Kristaq Gerveni si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.420Z

Presidenti dekreton 7 prokurore refuzon burrin e ministres

PUBLICITET Presidenti Bujar Nishani ka dekretuar 7 nga 9 emrat e propozuar nga Prokurori i Pergjithshem Adriatik Llalla per prokurore duke lene jashte vetem dy prej tyre Jonad Bara dhe Bledar Valiko jane dy emrat qe nuk jane dekretuar nga Presidenti Nishani I fundit Bledar Valiko es

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.461Z

Dhurata Hoxha merr detyrën e ministres së Drejtësisë

Ministrja e re e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, sot edhe zyrtarisht ka marrë detyrën duke e anashkaluar në këtë proces kryeministrin Isa Mustafa. Një komunikatë nga Ministria e Drejtësisë bën të ditur se ministri i deritanishëm i Drejtësisë, Hajredin Kuçi, sot i dorëzoi detyrën minis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.051Z

VIDEO/ Aktivistja e Për Universitetin i hedh bojë në kokë ministres Nikolla

Një aktiviste e Lëvizjes Për Universitetin u shoqërua të enjten rreth orës 5 pasdite nga policia pasi hodhi bojë të kuqe ndaj ministres së arsimit Lindita Nikolla gjatë një takimi të saj me të rinjtë e Samitit Studentor FRESSH që po mbahej te Piramida në Tiranë. Sot, në ditën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.352Z

Kunati i ministres Bregu padit Xhaçkën e Felajn

Kunati i Ministres së Integrimit, Majlinda Bregu ka ngritur penale në gjykatë ndaj deputeteve socialiste Olta Xhaçka dhe Ermonela Felaj. Shtetasi Hektor Ajazi ka depozituar padinë në Gjykatën e Tiranës. Pas daljes nga gjykata, Ajazi deklaroi se nuk do lejonte që të përbaltej emri i tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.537Z

Serbi, dyshohet për një atentat ndaj ministres të drejtësisë

Një grup kriminal, që dyshohet për lidhje me grupe të rrezikshme mafioze, po përgatiste në fillim të vitit tjetër një atentat kundër ministres serbe të Drejtësisë, Snezana Maloviç. Lajmi u bë i ditur ditën e premte nga mediat serbe, sipas të cilave, shkak për këtë atentat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama