Rezultate te kerkimit per termin: +Ministris

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.237Z

PD: Reagimi i Ministrisë sëBrendshme për Dobrushin, anemik

TIRANE- Pas reagimit të Ministrisë së Brendshme lidhur me denoncimin e bërë nga PD lidhur me Binak Dobrushin, vjen një tjetër reagim nga kjo forcë politike. Në një deklaratë për mediat, PD i drejtohet kryeministrit Rama, duke e akuzuar p&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.304Z

Serbi, Këshilltarja e Ministrisë së Jashtme foto provokuese

SERBI-Këshilltarja e Ministrisë së Jashtme në Serbi ka bërë bujë në vendin e sajë pasi ka publikuar në të përditshmen “Blic” një set fotosh provokuese. Vanja Hadzoviç Këshilltare e Ministrisë së P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.139Z

Akuza ndaj ministrisë së MPB-së për mito

Pronari i Kompanisë “SFK Security” ka akuzuar direkt, zyrtarë të Ministrisë së Punëve të Brendeshme, se i kanë kërkuar 20 për qind të vlerës së tenderit, si kushte për të fituar tenderin. Për tenderin në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.835Z

Greqi, "Anonymous" grabit 3700dokumente të Ministrisë së Jashtme

ATHINE - Ministria e Jashtme greke ka njoftuar se e-mailet zyrtare të saj janë lexuar dhe përvetësuar nga sulmuesit e kompjuterave dhe se për këtë arsye ka nisur një hetim për të përcaktuar shkallën e dëmit.Sipas vetë grupit q&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.186Z

PD: Reagimi i Ministrisë së Brendshme për Dobrushin, anemik

TIRANE- Ka reaguar sërish Partia Demokratike në lidhje me rastin e Binar Dobrushit dhe deklaratën e Ministrisë së Punëve të Brendshme. Sipas PD-së, Ministria e Brendshme nuk e shpëton dot nderin e kryeministrit Rama me një reagim anemik. Duke sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.998Z

Memorandum bashkëpunimi mes Ministrisë së Arsimit dhe asaj të Mjedisit

TIRANE- Është nënshkruar sot një memorandum bashkëpunimi mes Ministrisë së Arsimit dhe Ministrisë së Mjedisit. Sipas ministrit të Mjedisit, Lefter Koka do të shtohen shumë hapësira të gjelbra nëpër shkolla. “Jan&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.434Z

Zjarr në oborrin e Ministrisë së Brendshme të Shqipërisë

Një zjarr ka rënë pasditen e së enjtes në parkun e Ministrisë së Brendshme, në Tiranë. Sipas informacioneve të fundit, dyshohet që zjarri të ketë rënë nga një shkëndijë elektrike. Ndërhyrja e agjentëv

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama