Rezultate te kerkimit per termin: +Ministrise

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.957Z

Studentet e Infermierise, proteste para Ministrise

Dhjetera studente te Fakultetit te Infermierise kane protestuar per disa ore para Ministrise se Arsimit, ku kane kerkuar qe te pajisen me diploma, ku te percaktohet titulli, por te jene edhe te besueshme. Studentet kane bojkotuar mesimin dhe i jane bashkuar protestes se studenteve te Hist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.819Z

Per rigjykim korrupsioni i ish-sekretarit te ministrise

12/10/2010Vendim i befte per dosjen e Spartak Gjinit do te rigjykohet ne Gjykaten e Tiranes TIRANE- Ish-sekretarit te Ministrise se Punes arrestuar per korrupsion duket se i eshte ndezur drita jeshile per ndonje shprese lirie. Burime te mirinformuara prane Prokurorise se Pergjithshme thane per gazet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.350Z

Dorehiqet Etleva ico e dyta sekretare e Ministrise se Integrimit

Sekretarja e pergjithshme e Ministrise se Integrimit, Etleva Çiço i ka paraqitur nje leter doreheqjeje, ministres se LSI-se, Klajda Gjosha. Ne me pak se dy muaj dy sekretare te pergjithshme nuk kane mundur ta gezojne postin,ne Ministrine e Integrimit Europian te drejtuar nga Gjosha. Zo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.583Z

Shperthen makina e Ministrise se Mireqenies Sociale ne Kosove, 5 te plagosur

Nje automjet ka shperthyer gjate dites se djeshme ne Suhareke, ku per pasoje kane mbetur te plagosur 4 zyrtare te Ministrise se Mireqenies Sociale dhe drejtuesi i automjetit te Ministrise. Lajmi eshte bere i ditur nga nje njoftim zyrtar i Sherbimit Policor te Kosoves, duke sqaruar se policia, sapo e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.276Z

Punonjesit e Ministrise se Jashtme dhurojne gjak

Ne kuader te fushates per te ndihmuar kete kategori punonjesit e ketij dikasteri i jane pergjigjur thirrjes se Ministrise se Shendetesise per te dhuruar gjak. Ministri Edmond Haxhinasto theksoi se te gjithe duhet te angazhohemi ne mbeshtetje te femijeve talasemike. Ai tha se MPJ do te angazhohet ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.458Z

Gjykata kerkese Ministrise dhe per te denuarin Sokol Kociu

Tirane- Gjykata e Tiranes ka pezulluar perkohesisht te gjitha kerkesat per lirim me kusht, apo ulje denimi. Shtyrjet e te gjitha ketyre proceseve, kane ardhur per arsye se gjykata eshte ne pritje te pergjigjeve qe do te mberrijne nga Ministria e Drejtesise, lidhur me personat qe do te perfitojne nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.935Z

Prokuroria: 10 vjet burg per zyrtaret e ministrise

Redinalda Caushaj Prokuroria kerkon denimin e zyrtareve te Ministrise se Punes, Ceshtjeve Sociale dhe Shanseve te Barabarta. Dhjete vjet burg dhe 5,1 milione leke gjobe rrezikojne tre te pandehurit e akuzuar per tenderet e rikonstruksionit, ndersa u ndaluan vitin e kaluar gjate operacionit te koduar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama