Rezultate te kerkimit per termin: +Ministrise

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.101Z

Kartat, PS serish kerkese Ministrise

Partia Socialiste i eshte drejtuar serish me nje shkrese zyrtare te gjate Ministrise se Brendshme ku rikerkon te dhena per shtetasit  pa pasaporte dhe per ata qe kane aplikuar per leternjoftim elektronik. Ne fillim te kesaj shkrese zyrtare, sekretari per Ceshtjet Zgjedhore nenvizon s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.271Z

Listat, PS tjeter leter Ministrise

Partia Socialiste i ka derguar sot nje tjeter leter Ministrise se Puneve te Brendshme. Ne letren e saj, partia me e madhe e opozites ka kerkuar serish listen e zgjedhesve ne shkalle vendi sipas qendrave. “Ka mungese te plote transparence ne komunikimin institucional. Mazhoranca po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.793Z

Kanalet e ministrise

Nga Berat Buzhala Me pikellim te thelle, Ministria e Puneve te Jashtme e Republikes se Kosoves, permes kanaleve zyrtare, te marten e ka konfirmuar lajmin e hidhur se Unioni i Komoreve e ka pranuar Kosoven shtet te pavarur. Ministria e Puneve te Jashtme, ne krye me ministrin e pafat Skender Hyseni, l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.819Z

Proteste e Forumit Socialist para Ministrise se Jashtme

Te rinj, anetare te Forumit Rinor Socialist jane vendosur para Ministrise se Jashtme ku kane protestuar per levizjen e lire dhe pa viza ne Europe. Perfaqesuesja e ketij forumi, Elisa Spiropali, pas deklarates se Ministrise se Jashtme se shqiptaret nuk mund te levizin lirshem se jane te fu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.907Z

Zyrtaret e ministrise pranojne aferat

Redinalda Caushaj Zyrtaret e Ministrise se Punes, Ceshtjeve Sociale dhe Shanseve te Barabarta pranojne akuzat per shperdorim detyre dhe korrupsion pasiv. Ish-sekretari i Pergjithshem i ketij dikasteri, Spartak Gjini dhe kreu i prokurimeve, Llambi Tarka, do te gjykohen me gjykim te shkurtuar, ndersa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.576Z

Plagosen dy persona perballe Ministrise se Drejtesise

TIRAN - Dy persona mbeten te plagosur ne nje aksident ne Tirane perpara Ministrise se Drejtesise mengjesin e djeshem pas perplasjes mes dy automjeteve ndersa policia arrestoi ne gjendje te dehur drejtuesin e nje prej veturave i dyshuar si shkaktar i aksidentit. Elton Doda 21 vjec nga Bulqiza banue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.787Z

Mesuesit e dispozicionit proteste para ministrise

Arsimtaret Punesimi te behet permes konkursit dhe kritereve profesionale Dhjetera mesues kane protestuar para Ministrise se Arsimit. Me 6 shtator diten e fillimit te vitit te ri shkollor qindra mesuesve ne te gjithe vendin u eshte komunikuar se nuk do te jene me mesues dispozicioni. Disa dite me pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama