Rezultate te kerkimit per termin: +Ministrise

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.793Z

Kanalet e ministrise

Nga Berat Buzhala Me pikellim te thelle, Ministria e Puneve te Jashtme e Republikes se Kosoves, permes kanaleve zyrtare, te marten e ka konfirmuar lajmin e hidhur se Unioni i Komoreve e ka pranuar Kosoven shtet te pavarur. Ministria e Puneve te Jashtme, ne krye me ministrin e pafat Skender Hyseni, l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.819Z

Proteste e Forumit Socialist para Ministrise se Jashtme

Te rinj, anetare te Forumit Rinor Socialist jane vendosur para Ministrise se Jashtme ku kane protestuar per levizjen e lire dhe pa viza ne Europe. Perfaqesuesja e ketij forumi, Elisa Spiropali, pas deklarates se Ministrise se Jashtme se shqiptaret nuk mund te levizin lirshem se jane te fu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.907Z

Zyrtaret e ministrise pranojne aferat

Redinalda Caushaj Zyrtaret e Ministrise se Punes, Ceshtjeve Sociale dhe Shanseve te Barabarta pranojne akuzat per shperdorim detyre dhe korrupsion pasiv. Ish-sekretari i Pergjithshem i ketij dikasteri, Spartak Gjini dhe kreu i prokurimeve, Llambi Tarka, do te gjykohen me gjykim te shkurtuar, ndersa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.576Z

Plagosen dy persona perballe Ministrise se Drejtesise

TIRAN - Dy persona mbeten te plagosur ne nje aksident ne Tirane perpara Ministrise se Drejtesise mengjesin e djeshem pas perplasjes mes dy automjeteve ndersa policia arrestoi ne gjendje te dehur drejtuesin e nje prej veturave i dyshuar si shkaktar i aksidentit. Elton Doda 21 vjec nga Bulqiza banue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.787Z

Mesuesit e dispozicionit proteste para ministrise

Arsimtaret Punesimi te behet permes konkursit dhe kritereve profesionale Dhjetera mesues kane protestuar para Ministrise se Arsimit. Me 6 shtator diten e fillimit te vitit te ri shkollor qindra mesuesve ne te gjithe vendin u eshte komunikuar se nuk do te jene me mesues dispozicioni. Disa dite me pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.741Z

Mesuesit proteste para Ministrise se Arsimit

Mesuesit kundershtojne vendimin e Ministrise se Arsimit per heqjen e kontigjentit te mesimdhenesve qe jane ne dispozicion. Jane rreth 200 mesues qe kane protestuar sot para dikasterit kryesor arsimor te cilet kane kerkuar ndryshimin e vendimit te ministrit Myqerem Tafaj.Sipas tyre heqja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.661Z

Kosove Arrestohen kater zyrtare te Ministrise se Shendetesise

Ne Kosove zyrtaret e Misionit te Bashkimit Evropian per policine dhe drejtesine thane se jane arrestuar kater zyrtare te Ministrise se Shendetesise nen dyshimet per perfshirje ne korrupsion. Arrestimet pasuan nje operacion bastisjesh nga ana e policise se Kosoves dhe asaj te EULEX-it ne seline e kes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama