Rezultate te kerkimit per termin: +Ministrise

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.576Z

Plagosen dy persona perballe Ministrise se Drejtesise

TIRAN - Dy persona mbeten te plagosur ne nje aksident ne Tirane perpara Ministrise se Drejtesise mengjesin e djeshem pas perplasjes mes dy automjeteve ndersa policia arrestoi ne gjendje te dehur drejtuesin e nje prej veturave i dyshuar si shkaktar i aksidentit. Elton Doda 21 vjec nga Bulqiza banue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.787Z

Mesuesit e dispozicionit proteste para ministrise

Arsimtaret Punesimi te behet permes konkursit dhe kritereve profesionale Dhjetera mesues kane protestuar para Ministrise se Arsimit. Me 6 shtator diten e fillimit te vitit te ri shkollor qindra mesuesve ne te gjithe vendin u eshte komunikuar se nuk do te jene me mesues dispozicioni. Disa dite me pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.741Z

Mesuesit proteste para Ministrise se Arsimit

Mesuesit kundershtojne vendimin e Ministrise se Arsimit per heqjen e kontigjentit te mesimdhenesve qe jane ne dispozicion. Jane rreth 200 mesues qe kane protestuar sot para dikasterit kryesor arsimor te cilet kane kerkuar ndryshimin e vendimit te ministrit Myqerem Tafaj.Sipas tyre heqja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.661Z

Kosove Arrestohen kater zyrtare te Ministrise se Shendetesise

Ne Kosove zyrtaret e Misionit te Bashkimit Evropian per policine dhe drejtesine thane se jane arrestuar kater zyrtare te Ministrise se Shendetesise nen dyshimet per perfshirje ne korrupsion. Arrestimet pasuan nje operacion bastisjesh nga ana e policise se Kosoves dhe asaj te EULEX-it ne seline e kes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.383Z

Qeveria, 35 milione leke shtese Ministrise

Ministrise se Punes, Ceshtjeve Sociale dhe Shanseve te Barabarta iu shtua nga Keshilli i Ministrave diten e djeshme edhe nje shtese fondi prej 35 milione lekesh i cili do te perdoret per te hequr edhe kostot e TVSH-se dhe takses doganore ne lidhje me ndihmat qe do te jepen ne kuader te programit "Mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.295Z

Studentet proteste kunder nismave te Ministrise

Dhjetra studentë të Universitetit publik ne Tirane, me pankarta ne duar kanë protestuar para Ministrisë së Arsimit për të kundërshtuar tre nisma ligjore te Ministrise. Studentet jane shprehur kunder stazhit ne profesionet e rregulluara, reformes fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.343Z

Studentet shperthejne ne protesta kunder Ministrise se Arsimit

Luljeta Ndoka Duket se pakenaqesite ndaj Ministrise se Arsimit jane shtuar dje, teksa dy grupe te ndryshme protestuesish jane bashkuar para godines se Ministrise se Arsimit, ne pritje per zgjidhjen e kerkesave te tyre. Grupi i pare ka qene nga Fakulteti i Historise dhe Filologjise, dega Gazetari. At

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama