Rezultate te kerkimit per termin: +Ministrit

Meta: total 1000 / total_found 60287 / time 0.024 / keyword[0] ministrit / docs[0] 60287 / hits[0] 89291 /
Ramës i tërheqin veshin në Pukë: Sduhej ta shkarkoje Ditmir Bushatin!
  • 2019-02-19

Ramës i tërheqin veshin në Pukë: Sduhej ta shkarkoje Ditmir Bushatin!

Shkarkimi i tij nga posti i Ministrit të Jashtëm ishte një nga vendimet më të diskutuara të Kryeministrit Edi Rama. Në media u përfol gjatë për një krisje në raportin miqësor që ata kishin me njëri-tjetrin dhe Ditmir Bushati nuk e fshehu hatërmbetjen për largimin e papritur nga dety

Polonia anulon pjesëmarrjen në takimin e Jeruzalemit
  • 2019-02-18

Polonia anulon pjesëmarrjen në takimin e Jeruzalemit

Kryeministri i Polonisë e anuloi udhëtimin e tij për në Jeruzalem, ku po mbahet një takim i vendeve të Evropës Qendrore, për shkak të komenteve të Ministrit të Jashtëm të Izraelit, se polakët kanë bashkëpunuar me nazistët. Kryeministri Mateusz Morawiecki i cilësoi komentet e zotit

Salianji: Ende pa filluar, protesta i dha efektet e para. Ja çfarë po ndodh
  • 2019-02-16

Salianji: Ende pa filluar, protesta i dha efektet e para. Ja çfarë po ndodh

Deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka deklaruar sot se protestës së opozitës po i bashkohen edhe efektivët e policisë. Sipas tij, policët që kanë dal në rrugë, po inkurajojnë protestuesit të reagojnë edhe për ta. Për demokratin, thirrjeve politike të Kryeministrit dhe ministrit të Br

No Pic available
  • 2019-02-13

Mbledhja e kartave të identitetit, ish-ministri denoncon: Model i Erdoganit!

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka denoncuar përpjekjet e blerjes së votave, që sipas tij po bëjnë punonjësit e OSHEE-së në fshatra të ndryshme të vendit. Në një status në profilin e tij në Facebook, Manjani tha se shumë qytetarë po i shkruajnë se nëpër zona të ndryshme

Balili, Çekaj dhe Met Kanani, SHBA e BE mesazh Shqipërisë: Ndiqni paratë!
  • 2019-02-13

Balili, Çekaj dhe Met Kanani, SHBA e BE mesazh Shqipërisë: Ndiqni paratë!

Arbër Çekaj, Met Kanani dhe Klement Balili Policia e Shtetit bëri sot bilancin e trafikut të drogës për vitin 2018, duke publikuar rezultate shumë pozitive sa i përket goditjes së grupeve ndërkombëtare që nxjerrin lëndën narkotike jashtë Shqipërisë. Por pavarësisht se parcelat e ku

ALEANCË PSEUDOREVOLUCIONARE MES SHARLATANËSH
  • 2019-02-11

ALEANCË PSEUDOREVOLUCIONARE MES SHARLATANËSH

Nga: Bajram PEÇI Në një shoqëri me jetë të zbehtë qytetesh e fshatrash të zbrazur dhe ku jetesa në bashkësi shpërfaqet me grindje, mërzi, pengesa dhe hendeqe, edhe partitë politike nuk mund të jenë ndryshe. Ato bëhen epiqendra nga vilet jeta dhe kënaqësitë. Rreth tyre mblidhen nje

Frikë për të dënuar Dritan Dajtin? Felaj: Gjyqtarët e tij, si prokurorët e Shullazit
  • 2019-02-11

Frikë për të dënuar Dritan Dajtin? Felaj: Gjyqtarët e tij, si prokurorët e Shullazit

E ftuar në emisionin Top Talk të gazetarit Denis Dyrnjaja, këtë të hënë, kryetarja e Komisionit të Sigurisë Kombëtare, Ermonela Felaj u ndal edhe te Reforma në Drejtësi, e veçanërisht te çështja Dajti, duke bërë një krahasim madje me atë Shullazi. Për tu ndalur te Reforma në Dr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama