Rezultate te kerkimit per termin: +Ministrja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.674Z

Ministrja Kelmendi vizitë dyditore në Finlandë

Prishtinë -Ministrja e Drejtësisë e Kosovës, Nekibe Kelmendi, u nis sot për një vizitë në Finlandë me ftesë të ministres finlandeze të Drejtësisë, Tuija Brax, me të cilën do të zhvillojë takime pune gjatë dy ditëve të ardhshme. Ministrja Kelmendi do të vizitojë edhe Avokatin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.142Z

Ministrja Godo, mirënjohje për strukturat shëndetësore

Për përballimin e tragjedisë së GërdecitTIRANE – Ministrja e shëndetësisë, Anila Godo, në një konferencë për shtyp, falënderoi përpara mediave tërë strukturat shëndetësore, stafin e Ministrisë së Shëndetësisë të një viti më parë dhe tërë fqinjët tanë për ndihmë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.852Z

Ministrja Tahiri po qëndron në Bruksel

Bruksel, 26 shkurt 2015Me ftesë të Bashkimit Evropian, ministrja për Dialogun e Qeverisë së Kosovës, Edita Tahiri po qëndron në Bruksel ku dje ka zhvilluar takime me përfaqësuesit e Bashkimit Evropian të angazhuar në dialogun e Brukselit . Temë qendrore e bisedimeve ka qenë vlerësimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.263Z

Ministrja Godo, diskuton për shëndetësinë në Oslo

Ministrja Godo merr pjesë në takimin e zhvilluar në Oslo me rastin e konferencës Shëndetësia në kohën e krizës globale. Në këtë takim, u diskutua për krizën globale financiare dhe efektet negative që kjo do të sjellë në fushën e shëndetit publik kudo në bote, rrugët e bashkëpu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.626Z

Ministrja Godo shton bashkëpunimin me spitalet spanjolle

Spitalet tona do të rrisin bashkëpunimin me spitalet spanjolle në fusha të ndryshme të shëndetësisë. Ministrja e Shëndetësisë, Anila Godo, zhvilloi një takim pune me, Manuel Montabbio, ambasador i Spanjës në vendin tone, ku u diskutua për marrëdhëniet e dy vendeve në fushn e shën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.903Z

Ndërron jetë ish-ministrja e Kulturës, Esmeralda Uruçi

Share Ndërron jetë në një spital në Austri ish-ministrja e kulturës Esmeralda Uruçi. Ish-ministrja e Kulturës në kohën e Partisë Socialiste, Uruçi, mbeti e plagosur në një aksident rrugor më 17 dhjetor të vitit të kaluar në aksin Tiranë-Durrës. Makina me t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.619Z

Ministrja Gjosha: Integrimiështë një sfidë për shqiptarët

TIRANE- Ministrja e Integrimit Evropian, Klajda Gjosha, ka kërkuar përfshirjen e të gjithë shqiptarëve në procesin e integrimit duke e konsideruar procesin në tërësi si sfidë. Takimi i zhvilluar me disa nxënës të shkollës “Aleksandër Moisiu” në qytetin e Kavajës, kishte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama