Rezultate te kerkimit per termin: +Ministrja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.852Z

Ministrja Tahiri po qëndron në Bruksel

Bruksel, 26 shkurt 2015Me ftesë të Bashkimit Evropian, ministrja për Dialogun e Qeverisë së Kosovës, Edita Tahiri po qëndron në Bruksel ku dje ka zhvilluar takime me përfaqësuesit e Bashkimit Evropian të angazhuar në dialogun e Brukselit . Temë qendrore e bisedimeve ka qenë vlerësimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.263Z

Ministrja Godo, diskuton për shëndetësinë në Oslo

Ministrja Godo merr pjesë në takimin e zhvilluar në Oslo me rastin e konferencës Shëndetësia në kohën e krizës globale. Në këtë takim, u diskutua për krizën globale financiare dhe efektet negative që kjo do të sjellë në fushën e shëndetit publik kudo në bote, rrugët e bashkëpu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.626Z

Ministrja Godo shton bashkëpunimin me spitalet spanjolle

Spitalet tona do të rrisin bashkëpunimin me spitalet spanjolle në fusha të ndryshme të shëndetësisë. Ministrja e Shëndetësisë, Anila Godo, zhvilloi një takim pune me, Manuel Montabbio, ambasador i Spanjës në vendin tone, ku u diskutua për marrëdhëniet e dy vendeve në fushn e shën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.903Z

Ndërron jetë ish-ministrja e Kulturës, Esmeralda Uruçi

Share Ndërron jetë në një spital në Austri ish-ministrja e kulturës Esmeralda Uruçi. Ish-ministrja e Kulturës në kohën e Partisë Socialiste, Uruçi, mbeti e plagosur në një aksident rrugor më 17 dhjetor të vitit të kaluar në aksin Tiranë-Durrës. Makina me t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.619Z

Ministrja Gjosha: Integrimiështë një sfidë për shqiptarët

TIRANE- Ministrja e Integrimit Evropian, Klajda Gjosha, ka kërkuar përfshirjen e të gjithë shqiptarëve në procesin e integrimit duke e konsideruar procesin në tërësi si sfidë. Takimi i zhvilluar me disa nxënës të shkollës “Aleksandër Moisiu” në qytetin e Kavajës, kishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.076Z

Ministrja Gjosha takon ambasadorin malazez

Ministrja e Integrimit Evropian, Klajda Gjosha, priti sot në një takim Ambasadorin e Malit të Zi në Tiranë,  Ferhat Dinosha. Dy bashkëbiseduesit vlerësuan marrëdhëniet e shkëlqyera të fqinjësisë mes dy vendeve dhe shprehën dëshirën për bashkëpunim të mëtejshëm. Ambasadori Dinos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.082Z

Ministrja Godo inspekton spitalin e Krujës

Ministrja shëndetësisë, Anila Godo, në kuadër të inspektimit të tërë spitaleve të vendit, ka zbritur dje në spitalin e qytetit të Krujës. Kjo vizitë, pati si qëllim për të parë nga afër edhe këtu, gjendjen e shërbimit shëndetësor. Godo, pasi ka vizituar repartet e këtij spita

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama