Rezultate te kerkimit per termin: +Ministrja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.195Z

Zgjedhjet, ministrja Vukaj paralajmëron administratën doganore

Dy ditë pas marrjes së detyrës, Ministrja e Financave, Helga Vukaj ka dhënë porositë e para, gjatë inspektimit të bërë në Degën Doganore Durrës. Ajo kërkoi nga administrata doganore të distancohet nga çdo veprim i paligjshëm që cenon standardet zgjedhore. Ministrja Vukaj theksoi r�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.287Z

Ministrja Godo: Qytetarët të mbështesin mjekët

Ministrja e Shëndetësisë Anila Godo shprehu sot shqetësimin për rastet e dhunës që është shfaqur ndaj bluzave të bardha dhe bëri apel që qytetarët të mbështesin mjekët në punën e tyre dhe të rikthehet besimi tek bluzat e bardha. Ministrja e Shëndetësisë Anila Godo shprehu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.579Z

Ministrja Nikolla takohet me ambasadorin Arvizu

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Lindita Nikolla priti sot në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Aleksandër Arvizu. Ministrja Nikolla i shprehu mirënjohjen për mbështetjen e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në fushën e arsimit, duke vlerësuar bashkëpunimin e sukse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.644Z

Ministrja e Kulturës, vizitë zyrtare në Francë

“Unë besoj fortse as politika, as ekonomia, nuk munden të bëjnë atë që mundet ta arrijë kultura”. Kështu është shprehur ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro, gjatë një interviste për TV5 MONDE në programin “L,Invitè”, përballë gazetarit të mirënjohur, Pat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.742Z

Ministrja Bregu vizitë zyrtare në Kosovë

26/04/2010 Bashkëpunimi Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, gjatë vizitës së saj në Prishtinë, është pritur në takime të veçanta nga krerët më të lartë të Republikës së Kosovës. Gjatë takimit me Presidentin Fatmir Sejdiu, ministrja Bregu ka garantuar mbështetjen e Qeverisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.674Z

Ministrja Kelmendi vizitë dyditore në Finlandë

Prishtinë -Ministrja e Drejtësisë e Kosovës, Nekibe Kelmendi, u nis sot për një vizitë në Finlandë me ftesë të ministres finlandeze të Drejtësisë, Tuija Brax, me të cilën do të zhvillojë takime pune gjatë dy ditëve të ardhshme. Ministrja Kelmendi do të vizitojë edhe Avokatin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.142Z

Ministrja Godo, mirënjohje për strukturat shëndetësore

Për përballimin e tragjedisë së GërdecitTIRANE – Ministrja e shëndetësisë, Anila Godo, në një konferencë për shtyp, falënderoi përpara mediave tërë strukturat shëndetësore, stafin e Ministrisë së Shëndetësisë të një viti më parë dhe tërë fqinjët tanë për ndihmë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama