Rezultate te kerkimit per termin: +Mirpo

Total: 568
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.587Z

KQZ certifikoi rezultatet prfundimtare

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ), n mbledhjen e mbajtur t hnn certifikoi rezultatet t zgjedhjeve t 15 nntorit 2009 pr kshilltar t kuvendeve komunale n Kosov t mbajtura m 15 nntor, t cilat rezultate u certifikuan nj zri, prve komuns s Gjakovs, q kishte nj vot kundr nga prfaqsuesi i AKR-s. Kryetarja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.220Z

Avioni bën ulje emergjente, pasagjeri bën selfie

Gjatë fluturimit avioni pëson një defekt teknik, duke shkaktuar rënien e presionit të ajrit në kabinë, dhe pasagjerët kanë vënë maskat e oksigjenit. Mirpo ky moment i frikshëm nuk e ka penguar  të riun të bëjë një selfie  me maskën e oksigjenit dhe ta postojë në Twitter duke sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.635Z

Tek Flamengo deri n qershor

Adriano do t qndroj tek Flamengo s paku edhe gjasht muaj. Kt lajm e kat ditur zvends presidenti i klubit brazilian, Marcos Braz. Mirpo, mundsin e qndrimit t ish sulmuesit t Parms, Fiorentins dhe t Interit tek Flamengo, e ka konfirmuar edhe shoku i tij i skuadrs, Ronaldo Angelim. Adriano m ka thn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.538Z

Carrick mbetet n Man. Utd

Ditve t kaluara, ishte prhapur lajmi pr nj shkmbim t mesfushorve ndrmjet Manchester United e Tottenham. Michael Carrick, nga Djajt e Kuq, do t shkonte tek ekipi londinez, n shkmbim t kroatit Luka Modric. Mirpo, sipas t prditshmes angleze, Daily Mail, vet 28 vjeari, e ka hedhur posht kt mundsi. Man

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.587Z

Milan refuzohet pr Garayn

Milan ka konfirmuar interesimin pr mbrojtsin e Real Madridit, Ezequiel Garay. Mirpo. Nnkryetari i Rossonerve, Adriano Galliani kat ditur se krkesa e gjigantit milanez pr qendrmbrojtsin Garay sht refuzuar nga drejtuesit e Real Madridit. Pr mbrojtje, kam krkuar qendrmbrojtsin Garay nga Real Madrid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.592Z

Inter nuk blen sulmues

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka mohuar nevojn e ekipit pr t transferuar nj sulmues gjat afatit kalimtar t janarit. Disa dit m par trajneri Jose Mourinho kishte theksuar se ekipit i nevojitet nj sulmues i ri, ndrsa spekulohej se Nerazurrt jan t interesuar pr Goran Pandevin dhe Luca Tonin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.345Z

Villa vlen 80 milion euro

Presidenti i Valencias, Manuel Llorente, u ka thn disa studentve, n nj kurs universiteti pr historin e Valencias, se sulmuesi David Villa vlen rreth 80 milion euro. I pyetur nse do ta shiste prfaqsuesin spanjoll pr 44 milion euro, Llorente sht prgjigjur: Sipas meje, Villa vlen dyfishin e ksaj shume

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama