Rezultate te kerkimit per termin: +Mirpo

Total: 568
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.635Z

Tek Flamengo deri n qershor

Adriano do t qndroj tek Flamengo s paku edhe gjasht muaj. Kt lajm e kat ditur zvends presidenti i klubit brazilian, Marcos Braz. Mirpo, mundsin e qndrimit t ish sulmuesit t Parms, Fiorentins dhe t Interit tek Flamengo, e ka konfirmuar edhe shoku i tij i skuadrs, Ronaldo Angelim. Adriano m ka thn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.538Z

Carrick mbetet n Man. Utd

Ditve t kaluara, ishte prhapur lajmi pr nj shkmbim t mesfushorve ndrmjet Manchester United e Tottenham. Michael Carrick, nga Djajt e Kuq, do t shkonte tek ekipi londinez, n shkmbim t kroatit Luka Modric. Mirpo, sipas t prditshmes angleze, Daily Mail, vet 28 vjeari, e ka hedhur posht kt mundsi. Man

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.587Z

Milan refuzohet pr Garayn

Milan ka konfirmuar interesimin pr mbrojtsin e Real Madridit, Ezequiel Garay. Mirpo. Nnkryetari i Rossonerve, Adriano Galliani kat ditur se krkesa e gjigantit milanez pr qendrmbrojtsin Garay sht refuzuar nga drejtuesit e Real Madridit. Pr mbrojtje, kam krkuar qendrmbrojtsin Garay nga Real Madrid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.592Z

Inter nuk blen sulmues

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka mohuar nevojn e ekipit pr t transferuar nj sulmues gjat afatit kalimtar t janarit. Disa dit m par trajneri Jose Mourinho kishte theksuar se ekipit i nevojitet nj sulmues i ri, ndrsa spekulohej se Nerazurrt jan t interesuar pr Goran Pandevin dhe Luca Tonin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.345Z

Villa vlen 80 milion euro

Presidenti i Valencias, Manuel Llorente, u ka thn disa studentve, n nj kurs universiteti pr historin e Valencias, se sulmuesi David Villa vlen rreth 80 milion euro. I pyetur nse do ta shiste prfaqsuesin spanjoll pr 44 milion euro, Llorente sht prgjigjur: Sipas meje, Villa vlen dyfishin e ksaj shume

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.871Z

Fobia? Ja detajet e saj ...

Fobit jan shpesh objekt pr shaka, mirpo kur tronditeni do t kuptoni se qeshja me t ska asgj t prbashkt" - psikologia Jerilyn Ross. Fjala "Fobi" tregon nj frik t fort, nj frik joreale nga sendet, ndodhit apo edhe ndjenjat. Reann Dumont i cili t smurt nga fobia i shron m shum se njzet vjet pa se "S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.789Z

 Bektashi fiton Kupen e Gjermanise U-19Shqipon Bektashi ( SC Freiburg U 19 ) ia doli qe pas titullit te Kampionit te Gjermanise per U 19, te fitoj ehde Kupen e Gjermanise per U 19. Ata, mbreme ne Potsdam fituan kunder Borussia Dormund pas ekzeku

Sami Baçaj- Shqipon Bektashi ( SC Freiburg U 19 ) ia doli qe pas titullit te Kampionit te Gjermanise per U 19, te fitoj ehde Kupen e Gjermanise per U 19. Ata, mbreme ne Potsdam fituan kunder Borussia Dormund pas ekzekutimit te penalltive me rezultatin 8:7. Ne kete menyre Bektashi eshte shqiptari

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama