Rezultate te kerkimit per termin: +Mirpo

Total: 568
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.592Z

Inter nuk blen sulmues

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka mohuar nevojn e ekipit pr t transferuar nj sulmues gjat afatit kalimtar t janarit. Disa dit m par trajneri Jose Mourinho kishte theksuar se ekipit i nevojitet nj sulmues i ri, ndrsa spekulohej se Nerazurrt jan t interesuar pr Goran Pandevin dhe Luca Tonin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.345Z

Villa vlen 80 milion euro

Presidenti i Valencias, Manuel Llorente, u ka thn disa studentve, n nj kurs universiteti pr historin e Valencias, se sulmuesi David Villa vlen rreth 80 milion euro. I pyetur nse do ta shiste prfaqsuesin spanjoll pr 44 milion euro, Llorente sht prgjigjur: Sipas meje, Villa vlen dyfishin e ksaj shume

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.871Z

Fobia? Ja detajet e saj ...

Fobit jan shpesh objekt pr shaka, mirpo kur tronditeni do t kuptoni se qeshja me t ska asgj t prbashkt" - psikologia Jerilyn Ross. Fjala "Fobi" tregon nj frik t fort, nj frik joreale nga sendet, ndodhit apo edhe ndjenjat. Reann Dumont i cili t smurt nga fobia i shron m shum se njzet vjet pa se "S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.789Z

 Bektashi fiton Kupen e Gjermanise U-19Shqipon Bektashi ( SC Freiburg U 19 ) ia doli qe pas titullit te Kampionit te Gjermanise per U 19, te fitoj ehde Kupen e Gjermanise per U 19. Ata, mbreme ne Potsdam fituan kunder Borussia Dormund pas ekzeku

Sami Baçaj- Shqipon Bektashi ( SC Freiburg U 19 ) ia doli qe pas titullit te Kampionit te Gjermanise per U 19, te fitoj ehde Kupen e Gjermanise per U 19. Ata, mbreme ne Potsdam fituan kunder Borussia Dormund pas ekzekutimit te penalltive me rezultatin 8:7. Ne kete menyre Bektashi eshte shqiptari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.630Z

Cole mbetet n West Ham

Sulmuesi i West Ham United, Carlton Cole ka insistuar se nuk planifikon t largohet nga Upton Park. Reprezentuesi anglez spekulohej se mund t braktis klubin pas interesimit nga Liverpool, Tottenham dhe Manchester United. Mirpo, Cole i cili sht duke u rikuperuar nga lndimi i gjurit, ka thn se sht i lu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.358Z

Ferguson nuk e transferon Campbellin

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka thn se nuk do ta transferoj ish mbrojtsin e Kombtares angleze, Sol Campbell. 35 vjeari kishte pranuar se ka dshir t kaloj n Old Trafford pas largimit nga Notts County. Mirpo, pavarsisht krizs s lndimeve n mbrojtje, Ferguson sht prkrahur nga ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.538Z

Bayern interesohet pr Kiessling

Bayern Munchen duket se ia ka vn syrin sulmuesit Stefan Kiessling, i cili aktualisht luan tek Bayer Leverkusen. 25 vjeari ka kontrat me farmaceutikt deri n vitin 2012, mirpo kur bhet fjal pr gjigantin bavarez, gjithka bhet e mundur. Pr golashnuesin m t mir t Bundesligas aktualisht, interesim ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama