Rezultate te kerkimit per termin: +Mirpo

Total: 568
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.955Z

Gjest i shëmtuar në futbollin anglez (video)

Një gjest i shëmtuar ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në ndeshjen midis Njukasëll dhe Manccester Junajted. Mbrojtësi i Manccester Junajtid, Xhoni Evans është përleshur me sulmuesin e Njukasëll, Papis Cisse duke e pështyrë atë, mirpo edhe reagimi i sulmuesit ka ardhur në të njëjtën më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.741Z

E fyejnë tifozët, ai me "zor" bëhet me ta!

Derbi i Bullgarisë i zhvilluar në mes të CSKA dhe Lokomotiva Sofies ka përfunduar mes shumë polemikave. CSKA Sofia pritet të marrë dënim të rëndë pasi që tifozët e tyre e kanë ofenduar në baza racore sulmuesi me ngjyrë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.619Z

Nis privatizimi KEK`ut

Pasi u kritikua nga Fondi Monetar Ndrkombtar pr vonesa rreth privatizimit t Korporats Energjetike t Kosovs, Qeveria e Kosovs i ka hyr ksaj pun m seriozisht. Kompania konsulente IFC, e cila sht pjes Banks Botrore, ka nisur punn e vlersimit dhe kaplanin pr privatizim t Divizionit t distribuimit dhe f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.587Z

KQZ certifikoi rezultatet prfundimtare

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ), n mbledhjen e mbajtur t hnn certifikoi rezultatet t zgjedhjeve t 15 nntorit 2009 pr kshilltar t kuvendeve komunale n Kosov t mbajtura m 15 nntor, t cilat rezultate u certifikuan nj zri, prve komuns s Gjakovs, q kishte nj vot kundr nga prfaqsuesi i AKR-s. Kryetarja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.220Z

Avioni bën ulje emergjente, pasagjeri bën selfie

Gjatë fluturimit avioni pëson një defekt teknik, duke shkaktuar rënien e presionit të ajrit në kabinë, dhe pasagjerët kanë vënë maskat e oksigjenit. Mirpo ky moment i frikshëm nuk e ka penguar  të riun të bëjë një selfie  me maskën e oksigjenit dhe ta postojë në Twitter duke sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.635Z

Tek Flamengo deri n qershor

Adriano do t qndroj tek Flamengo s paku edhe gjasht muaj. Kt lajm e kat ditur zvends presidenti i klubit brazilian, Marcos Braz. Mirpo, mundsin e qndrimit t ish sulmuesit t Parms, Fiorentins dhe t Interit tek Flamengo, e ka konfirmuar edhe shoku i tij i skuadrs, Ronaldo Angelim. Adriano m ka thn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.538Z

Carrick mbetet n Man. Utd

Ditve t kaluara, ishte prhapur lajmi pr nj shkmbim t mesfushorve ndrmjet Manchester United e Tottenham. Michael Carrick, nga Djajt e Kuq, do t shkonte tek ekipi londinez, n shkmbim t kroatit Luka Modric. Mirpo, sipas t prditshmes angleze, Daily Mail, vet 28 vjeari, e ka hedhur posht kt mundsi. Man

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama