Rezultate te kerkimit per termin: +Mirpo

Total: 568
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.485Z

Reali propozon, Benzema për Sterling!

Real Madridi vazhdon të monitoroi supertalentin anglez, Raheem Sterling. Ideja e fundit e Realit është që për talentin e Liverpoolit të ofroi sulmuesin francez, Karim Benzema. Sipas mediave angleze, Reali ka kontaktuar disa herë menagjerin e Sterling dhe se ka pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.857Z

Shtatznat nuk duhet ti prdorin celulart

Edhe pse vazhdimisht paraqiten studime kundrthnse n lidhje me prdorimin e telefonave celular, ende nuk sht e qart nse vrtet prdorimi i celularve mund t jet shkaktar i smundjes Alzheimer ose mund t sjell sterilitetin te meshkujt, ose sipas studimeve t tjera radio-valt nuk kan asnj ndikim negativ n sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.712Z

Rihanna tradhtohet nga bluza

Rihanna si gjithmonë e guximshme në zgjedhjet e veshjeve të saj. 25-vjecarja është fotografuar të shtunën në Londër Boujis klub nate, e shoqëruar nga modelja Cara Delevigne dhe Melissa Forde ku vëllai i saj, Rorrey Fenty performoi si DJ. 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.186Z

Punimet në sheshin "Nënë Tereza" drejt përfundimit

Punimet në sheshin "Nënë Tereza"shumë shpejt priten që të përfundojnë duke ndikuar në lehtësimin e e trafikut të automjeteve. Shoqëria që po kryen punimet në këtë shesh është inspektuar prej drejtorisë së tatimeve. Nga të dyja palët është bërë e ditur se ky ka qenë një in

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.835Z

Ka përfunduar afati, jo edhe për Victor Valdes

Victor Valdes nuk ka gjetur skuadër në afatin kalimtar të verës. Mirpo ish portieri i Barcelonës do të gjejë skuadrën e re brenda pak ditëve. Sipas mediave spanjolle, Valdes është pranë kalimit te Liverpooli. Një transfer i tillë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.694Z

Behrami kapet me bashkëlojtarin: Ti thyej dhëmbët!

Valon Behrami asesi nuk po bëhet rehat te Hamburgu. Mesfushorit kosovar tani i ka dalur punë me bashkëlojtarin e tij te Hmaburg, Peter Lasogga. Behrami thuhet se që nga fillimi nuk ka raporte të mira me gjermanin e ri, ndërsa tensionet janë rritur në ndeshjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.788Z

Bullgari e pati rrahur Mayweatherin, tash s'ka pare për familje (VIDEO)

Serafim Todorov ishte njeriu i vetëm që e kishta rrahur boksierin e famshëm amerikan, Floyd Mayweather. Boksieri bullgar e kishte mposhtur Mayweatherin në Lojërat Olimpike të vitit 1996 në Atlanta. Mirpo kjo humbje nuk i llogaritet pasi që nuk ishte pjesë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama