Rezultate te kerkimit per termin: +Mirpo

Total: 568
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.694Z

Behrami kapet me bashkëlojtarin: Ti thyej dhëmbët!

Valon Behrami asesi nuk po bëhet rehat te Hamburgu. Mesfushorit kosovar tani i ka dalur punë me bashkëlojtarin e tij te Hmaburg, Peter Lasogga. Behrami thuhet se që nga fillimi nuk ka raporte të mira me gjermanin e ri, ndërsa tensionet janë rritur në ndeshjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.788Z

Bullgari e pati rrahur Mayweatherin, tash s'ka pare për familje (VIDEO)

Serafim Todorov ishte njeriu i vetëm që e kishta rrahur boksierin e famshëm amerikan, Floyd Mayweather. Boksieri bullgar e kishte mposhtur Mayweatherin në Lojërat Olimpike të vitit 1996 në Atlanta. Mirpo kjo humbje nuk i llogaritet pasi që nuk ishte pjesë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.574Z

A mund ta besoni, kush e zëvëndëson Drogban te Chelsea

Jose Mourinho vazhdimisht di të befasoi me disa nga transferimet e tij. Didier Drogba duket se është duke luajtur edicionin e tij të fundit me Chelsean dhe se Mou po e kërkon zëvëndësuesin e tij. Sulmuesi i Liverpoolit, Rickie Lambert duket se është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.100Z

Liverpooli pajtohet me Barcelonën, transferi vjen të mërkurën (Video)

Liverpooli vazhdon të jetë skuadra më aktive në tregun evropian. Pasi ka zyrtarizuar pesë transfere deri tani, Reds të mërkurën pritet ta sjellin të gjashtin. Bobby Adekayne do të jetë lojtari i radhës që do të niset për &quo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.008Z

Liverpooli afër Hazardit

Skuadra e Liverpoolit është afër transferimit të Hazard. Kësaj radhe nuk bëhet fjalë për Eden Hazardin, por vëllaun e tij, Thorgan Hazard. Talenti belg kaloi edicion fantastik në kampionatin belg te skuadra e Zulte Waregem ku ishte i huazuar nga Chel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.619Z

Prballje vendimtare

Juventus dhe Bayern Munich ndeshen n Lign e Kampionve t martn dhe njri prej tyre do t ket fat t njjt me Liverpoolin, duke u eliminuar hert nga gara. Xhiroja e fundit e fazs s grupeve po ashtu do t jet vendimtare pr Milanin, q nuk e ka t sigurt kualifikimin pr fazn eliminatore. N ann tjetr, tet eki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.294Z

Alban Ramaj bashkohet me Kotbusin: "Skela, idhulli im"

Sami Bacaj Talenti pejan Alban Ramaj ka nënshkruar kontrate deri ne fund të sezonit me ekipin e FC Energie Cottbus II. Ai, nuk do te luaj të shtunden kunder garnitures se dytë të SV Verder Bremen, n.q.s nuk federohet deri te shtunden. Mirpo, ai të hënen dhe te marten do të stervite me ekipi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama