Rezultate te kerkimit per termin: +Mirpo

Total: 568
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.574Z

A mund ta besoni, kush e zëvëndëson Drogban te Chelsea

Jose Mourinho vazhdimisht di të befasoi me disa nga transferimet e tij. Didier Drogba duket se është duke luajtur edicionin e tij të fundit me Chelsean dhe se Mou po e kërkon zëvëndësuesin e tij. Sulmuesi i Liverpoolit, Rickie Lambert duket se është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.100Z

Liverpooli pajtohet me Barcelonën, transferi vjen të mërkurën (Video)

Liverpooli vazhdon të jetë skuadra më aktive në tregun evropian. Pasi ka zyrtarizuar pesë transfere deri tani, Reds të mërkurën pritet ta sjellin të gjashtin. Bobby Adekayne do të jetë lojtari i radhës që do të niset për &quo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.008Z

Liverpooli afër Hazardit

Skuadra e Liverpoolit është afër transferimit të Hazard. Kësaj radhe nuk bëhet fjalë për Eden Hazardin, por vëllaun e tij, Thorgan Hazard. Talenti belg kaloi edicion fantastik në kampionatin belg te skuadra e Zulte Waregem ku ishte i huazuar nga Chel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.619Z

Prballje vendimtare

Juventus dhe Bayern Munich ndeshen n Lign e Kampionve t martn dhe njri prej tyre do t ket fat t njjt me Liverpoolin, duke u eliminuar hert nga gara. Xhiroja e fundit e fazs s grupeve po ashtu do t jet vendimtare pr Milanin, q nuk e ka t sigurt kualifikimin pr fazn eliminatore. N ann tjetr, tet eki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.294Z

Alban Ramaj bashkohet me Kotbusin: "Skela, idhulli im"

Sami Bacaj Talenti pejan Alban Ramaj ka nënshkruar kontrate deri ne fund të sezonit me ekipin e FC Energie Cottbus II. Ai, nuk do te luaj të shtunden kunder garnitures se dytë të SV Verder Bremen, n.q.s nuk federohet deri te shtunden. Mirpo, ai të hënen dhe te marten do të stervite me ekipi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.760Z

Maqedonasit festojnë liberalizimin e vizave pa shqiptarët

Liberalizimin e vizave, q sonte n mesnat hyn n fuqi, nuk do ta festojn njsoj gjith qytetart e Maqedonis. N manifestimin q do t organizohet me kt rast n qendr t Shkupit, prve kngtarve maqedonas, jan ftuar edhe kngtar nga Beogradi, mirpo jan prjashtuar kngtart shqiptar nga Maqedonia. Manifestimi sht o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.358Z

Spalletti n Zenit St. Petersburg

Zenit St. Petersburg ka emruar Luciano Spallettin pr trajner t ri t ekipit, ka njoftuar gjiganti rus t premten. Spalletti ka nnshkruar kontrat trevjeare, mirpo Zenit nuk kat ditura detajet financiare t marrveshjes. Spalletti e zvendson trajnerin e prkohshm Anatoly Davydov, e cili udhhoqi Zenitin d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama