Rezultate te kerkimit per termin: +Mirpo

Total: 568
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.008Z

Liverpooli afër Hazardit

Skuadra e Liverpoolit është afër transferimit të Hazard. Kësaj radhe nuk bëhet fjalë për Eden Hazardin, por vëllaun e tij, Thorgan Hazard. Talenti belg kaloi edicion fantastik në kampionatin belg te skuadra e Zulte Waregem ku ishte i huazuar nga Chel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.619Z

Prballje vendimtare

Juventus dhe Bayern Munich ndeshen n Lign e Kampionve t martn dhe njri prej tyre do t ket fat t njjt me Liverpoolin, duke u eliminuar hert nga gara. Xhiroja e fundit e fazs s grupeve po ashtu do t jet vendimtare pr Milanin, q nuk e ka t sigurt kualifikimin pr fazn eliminatore. N ann tjetr, tet eki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.294Z

Alban Ramaj bashkohet me Kotbusin: "Skela, idhulli im"

Sami Bacaj Talenti pejan Alban Ramaj ka nënshkruar kontrate deri ne fund të sezonit me ekipin e FC Energie Cottbus II. Ai, nuk do te luaj të shtunden kunder garnitures se dytë të SV Verder Bremen, n.q.s nuk federohet deri te shtunden. Mirpo, ai të hënen dhe te marten do të stervite me ekipi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.760Z

Maqedonasit festojnë liberalizimin e vizave pa shqiptarët

Liberalizimin e vizave, q sonte n mesnat hyn n fuqi, nuk do ta festojn njsoj gjith qytetart e Maqedonis. N manifestimin q do t organizohet me kt rast n qendr t Shkupit, prve kngtarve maqedonas, jan ftuar edhe kngtar nga Beogradi, mirpo jan prjashtuar kngtart shqiptar nga Maqedonia. Manifestimi sht o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.358Z

Spalletti n Zenit St. Petersburg

Zenit St. Petersburg ka emruar Luciano Spallettin pr trajner t ri t ekipit, ka njoftuar gjiganti rus t premten. Spalletti ka nnshkruar kontrat trevjeare, mirpo Zenit nuk kat ditura detajet financiare t marrveshjes. Spalletti e zvendson trajnerin e prkohshm Anatoly Davydov, e cili udhhoqi Zenitin d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.738Z

Bulimia vret këngëtaren Amy Winehouse?

Amy Winehouse  vdiq nga një çrregullim i të ngrënit - jo nga droga dhe alkooli, pretendon vëllai i saj. Ai thotë këngëtarja e "Back to Black" kishte qenë "dobët" nga një beteje e gjatë me bulimia. Sipas e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.532Z

E shet Berbatovin, e blen një supersulmues

Dimitar Berbatov nuk është më lojtar i Fulhamit. Sulmuesi bullgar është transferuar në Francë te skuadra e Monacos. Ish sulmuesi i Tottenham dhe Manchester United tani më është duke kryer testet mjekësore. Berbatov do të jetë zëv

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama