Rezultate te kerkimit per termin: +Monologu

Meta: total 227 / total_found 227 / time 0.000 / keyword[0] monologu / docs[0] 227 / hits[0] 254 /
Basha mbledh Shoqatën e Bashkive: Qeveria po na masakron. Nuk na konsultoi për buxhetin
  • 2013-12-24

Basha mbledh Shoqatën e Bashkive: Qeveria po na masakron. Nuk na konsultoi për buxhetin

Kreu i Partisë Demokratike, njëkohësisht kryebashkiak i Tiranës, Lulzim Basha, ka mbledhur gjatë në një takim Shoqatën e Bashkive. Basha është ankuar se qeveria e drejtuar nga kryeministri Rama është duke e masakruar pushtetin vendor. Sipas tij, qeveria nuk është konsultuar me pusht

Basha me Shoqatën e Pushtetit Lokal: Buxheti i Ramës cenon autonominë tuaj fiskale
  • 2013-12-24

Basha me Shoqatën e Pushtetit Lokal: Buxheti i Ramës cenon autonominë tuaj fiskale

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zhvilluar sot një tryezë me Shoqatën e Pushtetit Lokal ku është diskutuar për projektbuxhetin e ri dhe paketën e re fiskale të propozuar nga qeveria. Sipas Bashës, qeveria nuk ka bërë asnjë konsultim dhe nuk ka konsumuar asnjë lloj komunik

Basha: 100 ditët e para të qeverisë Rama, dështim në çdo sektor - ekonomia drejt rrënimit dhe shqitarët drejt varfërimit
  • 2013-12-22

Basha: 100 ditët e para të qeverisë Rama, dështim në çdo sektor - ekonomia drejt rrënimit dhe shqitarët drejt varfërimit

22-12-2013 / Gazeta 55 Kreu i PD: Pasiguri, varfërim dhe largim nga Europa Kryetari i Patrisë Demokratike, Lulzim Basha, ka deklaruar se në 100 ditët e para, qeveria “Rama” ka vendosur demokracinë në kërcënim, ekonominë drejt rrëni

No Pic available
  • 2013-12-21

Basha: Rama monolog pa reflektim për shqetësimin mbarëpopullor

TIRANË-Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha reagoi ndaj deklaratës së kryeministri Edi Rama lidhur me pr/buxhetin 2014 dhe paketën fiskale. Basha e cilësoi ligjëratën e Ramës, si një monolog mbushur plot me akuza ndaj opozitës. Kreu i PD akuzoi Ramën se nuk ka reflektuar ndaj shqe

Basha: Rama monolog, s' reflektoishqetësimet mbarëpopullore
  • 2013-12-21

Basha: Rama monolog, s' reflektoishqetësimet mbarëpopullore

TIRANE- Kryetari i PD-së deklaron se me fjalën e tij të mbajtur në grupin PS kryeministri nuk reflektoi për shqetësimin mbarëpopullor në rritje për rritjen galopante të taksave dhe shtrenjtimin e kostos së jetesës.  “Monolog

No Pic available
  • 2013-12-21

Basha: Rama monolog me akuza e sharje,asnjë reagim për ngërçin e biznesit

Pas deklaratave të bëra nga kryeministri Rama në mbledhjen e grupit parlamentar socialist se vendi shpëtoi nga rruga e rrënimit, kryetari i Partisë Demokatike Lulzim Basha tha se Rama u mor vetëm me akuza politike dhe jo me problemet sociale e ekonomike me të cilat po ndeshen qytetarët. Bas

Basha: Rama monolog me akuza e sharje, asnjë reagim për ngërçin e biznesit
  • 2013-12-21

Basha: Rama monolog me akuza e sharje, asnjë reagim për ngërçin e biznesit

21-12-2013 / Gazeta 55 PD mbështet protestat qytetare, por nëse do t’i organizonte ajo do e bënte në mënyrë të hapurArrestimi i kryebashkiakut të Kamzës, reagon kreu i PD: Besojmë tek drejtësia Pas deklaratave të bëra nga k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama