Rezultate te kerkimit per termin: +Monologu

Total: 230
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.928Z

Turqia neser voton per qeverine e re

0 brbr SSSAbrASS brbrSondazhet ne prag te zgjedhjeve te 7 Qershorit ne Turqi tregojne fituese partine e Presidentit turk Rexhep Taip Erdoan por cfare vihet ne diskutim eshte mbifuqia e Partise per Drejtesi dhe Zhvillim AKbrbr brbrMediat nderkombetare shkruajne se zgjedhjet e se dieles mund te ridim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.536Z

Ndahet nga jeta Fuat Boçi, aktori i njohur i qindra roleve

Ndahet nga jeta ne moshen 89 vjecare aktori i mirenjohur fierak Fuat Boçi.  Aktori i qindra roleve qe kane mbetur ne kujtesen e dashamiresve te humorit, ka nderruar jete ne shtepine e tij ne qytetin e Fierit dhe percillet per ne banesen e fundit kete te marte ne oren 12:00. Fuat Boçi lindi në vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.210Z

Ish-drejtues së PS-së Ballsh divorcohen me Ramën

Disa ish-drejtues lokalë të PS-së deklarojnë divorcin me Edi Ramën. Largimi është bërë i ditur nga ish-kryetari i kësaj dege, Axhem Zotaj, i cili ka renditur të gjitha arsyet e largimit dhe afrimit drejt Lëvizjes Socialiste për Integrim. Në emër të një grupi të ish-drejtuesve të P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.338Z

Të jetësohet mesazhi i Pejgamberit

Kumanovë -Forumi Rinor Islam (FRI) me aktivitete të shumta përkujtoi ditëlindjen e Muhammedit a.s. Me këtë rast, manifestimi qendror, për të pestën herë me radhë organizohet nga Forumi Rinor Islam - dega Kumanovë. Me një program të larmishëm artistik dhe me disa risi tjera edhe kësaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.204Z

Poezi të Pojanakut në  Athinë

Botimi Përkthehen në gjuhën greke poezitë e poetit pogradecar Dhimitër Pojanaku hedh muzën e tij krijuese në qiejt mistikë, atje mendimi i tij filozofik zë vend kah e vërteta. Të shkruarit, sipas një modeli filozofik, nxjerr virtyte të reja shpirtërore, që gati kurdoherë shpien në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.136Z

Basha: Rama monolog me akuza e sharje,asnjë reagim për ngërçin e biznesit

Pas deklaratave të bëra nga kryeministri Rama në mbledhjen e grupit parlamentar socialist se vendi shpëtoi nga rruga e rrënimit, kryetari i Partisë Demokatike Lulzim Basha tha se Rama u mor vetëm me akuza politike dhe jo me problemet sociale e ekonomike me të cilat po ndeshen qytetarët. Bas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.722Z

Intervista me Ramën, Berisha sulmon gazetarin Sokol Balla

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar ndaj intervistës së kryeministrit Rama të enjten në mbrëmje në emisionin Top Story të gazetarit Sokol Balla. Në një postim në rrjetet sociale, Berisha ironizon intervistën dhe sjelljen e gazetarit, njëkohësisht bashkëshort i drejtoreshës së Av

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama