Rezultate te kerkimit per termin: +Monologu

Meta: total 227 / total_found 227 / time 0.000 / keyword[0] monologu / docs[0] 227 / hits[0] 254 /
No Pic available
  • 2014-01-24

Basha Rama eshte krahu politik i krimit

E akuzoi kryeministrin Rama si krahun politik të krimit. Nga mbledhja e Grupit Parlamentar, kryetari i Partisë Demokratike nuk hezitoi të lëshonte akuzën e fortë, sipas tij legjitime, pas detyrimit të katër grave që të tërhiqen nga lista e depu

No Pic available
  • 2014-01-24

Basha: Me mafien në krah, Rama është rreziku më i madh publik në Shqipëri

24-01-2014 / Gazeta 55 SSSAASSLideri i opozitës, Lulzim Basha denoncon revanshin e krimit dhe dhunimit të demokracisë Pas braktisjes që sallës së parlamentit, Partia Demokratike mblodhi mesditën e djeshme grupin parlamentar. Kreu i kësaj force politike,

No Pic available
  • 2014-01-23

Basha: Rama palo Kryeministër, është rreziku më i madh për Shqipërinë

Pas braktisjes që sallës së parlamentit, Partia Demokratike mblodhi mesditën e sotme grupin parlamentar. Kreu i kësaj force politike, Lulzim Basha, duke shpjeguar qëndrimin e deputetëve demokratë dhe aleatëve të saj, duke dencuar atë që ai e quajti revansh të krimit dhe dhunim të demok

Për vrasësin Sali Berisha!
  • 2014-01-22

Për vrasësin Sali Berisha!

Nga Mero Baze   Ka një ditë kur vrasësit kuptohen. Ajo është dita kur kanë vrarë. Edhe nëse i lë të qetë në një shtëpi luksoze, edhe nëse i mbyll në një vilë me 40 roje, ku nuk pipëtin asgjë, edhe nëse i gjen mëngjesi në një shtrat të butë e të rehatshëm, rrethuar

Basha: Qeveria po gjymton pushtetin vendor, do përballemi në sheshe për mbrojtjen e autonomisë tonë
  • 2013-12-25

Basha: Qeveria po gjymton pushtetin vendor, do përballemi në sheshe për mbrojtjen e autonomisë tonë

25-12-2013 / Gazeta 55 Kryebashkiaku i Tiranës, Lulzim Basha zhvilloi dje një tryezë diskutimi me shoqatat e pushtetit lokal për paketën fiskale dhe projektbuxhetin e 2014-s. Njësitë vendore ngrenë alarmin dhe paralajmërojnë se ky dokument fisk

No Pic available
  • 2013-12-24

Basha: Qeveria parashikon varfërim të popullsisë në komuna dhe bashki

TIRANË- Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zhvilluar sot një tryezë diskutimi me shoqatat e pushtetit lokal për taksën fiskale dhe projektbuxhetin. Sipas Bashës paketa e re fiskale e gjymton pushtetin lokal. “Vijmë këtu në kushtet e një anomalie. Qeveria nuk ka bërë a

No Pic available
  • 2013-12-24

Basha: Qeveria  gjymton pushtetin vendor, parashikon varfërim të popullsisë

TIRANË- Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zhvilluar sot një tryezë diskutimi me shoqatat e pushtetit lokal për taksën fiskale dhe projektbuxhetin. Sipas Bashës paketa e re fiskale e gjymton pushtetin lokal. “Vijmë këtu në kushtet e një anomalie. Qeveria nuk ka bërë a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama