Rezultate te kerkimit per termin: +Mos

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.278Z

Mos e kruaj shumë!

Ndajeni këtë me të tjerët:NdarjeFacebook

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.403Z

Shfuqizohet politika “mos pyet, mos trego”

Nga Express më 20 shtator 2011 në ora 12:48 Politika që ndalonte deklarimin e homoseksualitetit në ushtrinë e Shteteve të Bashkuara është shfuqizuar pas pothuajse dy dekadash. Anulimi i “mos pyet, mos trego” do të thotë se rekrutët tani mund të zbulojnë se janë homoseksua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.047Z

Mos nxitoni, respektoni jetën, mos harroni që: Dikush Ju Do!

Policia Shqiptare dhe ajo e Kosovës gjatë një patrullimi të përbashkët në rrugën e Kombit i kanë bërë thirrje drejtuesve të mjeteve që të tregohen të kujdesshëm duke zbatuar rregullat e qarkullimit rrugor.  Njoftimi i policisë Për rritjen e parametrave të sigurisë rrugore !

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.853Z

Mos na përjashtoni!

Ministri i Jashtëm, Skënder Hyseni ka pritur të hënën Stefano Stefanin, Kryetar i Komisionit Parlamentar për Punë të Jashtme të Italisë, nga i cili kërkoi që Kosova të mos përjashtohet nga procesi i liberalizimit të vizave. “Ministri Hyseni kërkoi nga bashkëbiseduesit e tij që K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.433Z

Gaddafi: Mos festoni!

Nga Express më 21 shtator 2011 në ora 18:30 Ish-udhëheqësi i Libisë, Muamar Gaddafi, u rishfaq përmes një audio porosie. Ai paralajmëroi kundërshtarët se mbrojtja e NATO-s nuk do të vazhdojë pafundësisht. “Sistemi politik në Libi është i bazuar mbi pushtetin e popullit. Ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.193Z

Mos e uroni policinë, por së paku mos nxini në fytyrë!

Nga Mero Baze   Nuk hyj tek ata që duhet ti kërkoj PD-së dhe Berishës të urojë policinë për kapjen e hajdutëve të bankave. Njeriu nuk mund të urojë me zor, për tu dukur sikur është gëzuar. Sidomos kjo nuk vlen për PD-në dhe veçanërisht Berishën, që pas tre grabitjeve,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.558Z

Mos hani vetem

Nje pjate spageti me domate te fresketa dhe borzilok, mund te na beje te ndihemi me me mire nese e ndajme me persona qe na pelqejne. Ekspertet thone se per t'u ndjere mire nuk mjafton vetem konsumimi i perimeve frutave, makaronave, peshkut, por duhet edhe te perdoren zakone te vjetra, mes te cilave

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama