Rezultate te kerkimit per termin: +Mos

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.443Z

Berisha-Ramës: Mos provoko shqiptarët për Enver Hoxhën

Në mbledhjen e djeshme të qeverisë, kryeministri në detyrë, Sali Berisha u ndal gjatë tek konferenca Shqipëria e Gjeneratës tjetër të organizuar përgjatë dy ditëve nga Partia Socialiste. Kreu aktual i qeverisë u ndal veçanërisht tek propozimi i arkitektëve për monumentet e trashëg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.012Z

PDIU i kundërpërgjigjet PD: Të mjeruar, mos bëni politikë me ngjarjet tragjike

Partia Drejtësi Integrim Unitet i kërkon Prokurorisë dhe Policisë të mos ndikohet politikisht në zbardhjen e aksidentit të ndodhur mëngjesin e sotëm ku deputeti i kësaj partie Aqif Rakipi përplasi për vdekje një kalimtar. PDIU ka dhe një përgjigje për PD-në e cila hodhi dyshime për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.838Z

Mos u mërzisni nëse nuk duroni: Ja sa zgjat seksi perfekt

Psikologët thonë se një numër shumë i vogël i njerëzve kryejnë marrëdhënie seksuale që zgjatin më shumë se 12 minuta. Thëniet se seksi duhet të zgjasë me orë shkaktojnë frustrim te çiftet, të cilat për këtë arsye e konsiderojnë jetën e tyre seksuale si të keqe. Seksolog

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.277Z

Shqipëri-Serbi, 1500 punonjës policie në Elbasan, mos dilni në ballkon

Edhe 7 ditë na ndajnë nga ndeshja e shumëpritur Shqipëri-Serbi, por autoritet shqiptarë kanë marrë masat për një mbarëvajtje sa më të mirë të ndeshjes. Drejtori i Rendit Publik, Gjovalin Loka dhe se në terren janë angazhuar 1500 punonjës policie. Loka theksoi se në stadium do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.845Z

AKBN: Kompanitë e hidrokarbureve rrisin kostot që të mos paguajnë tatim

Agjencia Kombëtare e Burimeve Natyrore ka konstatuar se kompanitë e hidrokarbureve që operojnë në Shqipëri rrisin në mënyrë artificiale kostot që të mos deklarojnë fitim dhe të mos paguajnë tatim. Sipas kreut të AKBN-së, abuzimet me kostot arrijnë në 500 milionë dollarë. Kompaniv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.863Z

Haradinaj porosi hoxhallarëve: Mos i mbuloni të vdekurit me flamur arab

(E plotësuar) Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj në një intervistë në RTK, i ka porositur të rinjtë kosovarë që të mos shkojnë në luftërat në lindjen e mesme. "Po ju lus nga zemra, si shqiptarë, si vëlla, si ish luftëtarë, si prind. Mos shkoni në luftë atje. Është luftë e pakupt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.417Z

Aktivistja që qëlloi Ramën: Të mos politizohet protesta

“Ishin po ne që përzunë Berishën gjatë tubimit kundër armëve kimike Klodi Hoxha, një prej aktivisteve të lëvizjes Për universitetin, disa orë pas lirimit nga punonjësit e policisë, pasi qëlloi me vezë Kryeministrin Edi Rama, shkruan në rrjetin e saj social “Facebook̶

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama