Rezultate te kerkimit per termin: +Mos

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.186Z

SHBA apeli rikthen mos pyet mos trego

Administrata Obama ka fituar betejen e pare me gjyqtaren federale e cila shfuqizoi rregullin qe ndalonte deklarimin e orientimit seksual ne ushtri. Nje treshe gjyqtaresh te apelit ne SHBA rikthyen serish ne fuqi parimin mos pyet mos trego parim ky qe u ndalon homoseksualeve berjen publike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.404Z

Mos arrestoni më berberë, mos u merrni me krime ordinere

Dy berberë u arrestuan pak ditë më parë në Tiranë për evazion fiskal. Ngjarja shkaktoi reagime të ndryshme dhe shumë të qeshura. Por veç tyre ka pasur edhe raste të tjera të ngjashme me tregtarët e fruta-perimeve apo bulmetit. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë Haki Çako ka lës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.058Z

MOS EJANI!

FADIL LEPAJA Është jokorrekte, të mbledhësh përmes një operacioni të thjeshtë matematikor, premtimet parazgjedhore të dy partnerëve të koalicionit për hapjen e vendeve të reja të punës për kosovarët, dhe të kërkosh që ata bashkërisht të hapin mbi 400 mijë vende pune. Pak a shu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.397Z

Mos vdis OPOZITË!

Nga Marjana BULKU Thonë që është binjak me varfërinë , ia zbulon plagët e fshehta dhe ato gangrenë që tashmë Dibrës por edhe gjithë Shqipërisë i dolën sheshit përtej vrimash imoraliteti jo vetëm politik, ku u zbuluan fajësitë e pozitës por edhe ca mëkate jo të vogla të opozit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.742Z

Mos pranoni para për votën dhe mos votoni kriminelë!

  Nga Donald Lu* Ime më është shenjtore.  Pas rritjes së tre fëmijëve dhe punës me kohë të plotë, ende gjente kohë për të dalë vullnetare si kryetare e një zone zgjedhore në Kaliforni.  Ne kalifornianët ankohemi shumë.  Asaj i duhej të merrej me persona të zemëruar q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.404Z

SHBA hiqet politika mos pyet mos trego

Politika që ndalonte deklarimin e homoseksualitetit në ushtrinë e Shteteve të Bashkuara është shfuqizuar pas pothuajse dy dekadash. Anulimi i “mos pyet, mos trego” do të th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.116Z

Wenger: Mos gaboni, mos na përjashtoni!

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka insistuar se skuadra e tij, nuk duhet të cilësohet e eliminuar nga Liga e Kampionëve. Arsenali u mposht nga Monako 1:3 në Emirates Stadium, duke rrezikuar seriozisht eliminimin, nga faza e eliminimit direkt të garës më t&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama