Rezultate te kerkimit per termin: +Mos

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.397Z

Mos vdis OPOZITË!

Nga Marjana BULKU Thonë që është binjak me varfërinë , ia zbulon plagët e fshehta dhe ato gangrenë që tashmë Dibrës por edhe gjithë Shqipërisë i dolën sheshit përtej vrimash imoraliteti jo vetëm politik, ku u zbuluan fajësitë e pozitës por edhe ca mëkate jo të vogla të opozit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.742Z

Mos pranoni para për votën dhe mos votoni kriminelë!

  Nga Donald Lu* Ime më është shenjtore.  Pas rritjes së tre fëmijëve dhe punës me kohë të plotë, ende gjente kohë për të dalë vullnetare si kryetare e një zone zgjedhore në Kaliforni.  Ne kalifornianët ankohemi shumë.  Asaj i duhej të merrej me persona të zemëruar q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.404Z

SHBA hiqet politika mos pyet mos trego

Politika që ndalonte deklarimin e homoseksualitetit në ushtrinë e Shteteve të Bashkuara është shfuqizuar pas pothuajse dy dekadash. Anulimi i “mos pyet, mos trego” do të th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.116Z

Wenger: Mos gaboni, mos na përjashtoni!

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka insistuar se skuadra e tij, nuk duhet të cilësohet e eliminuar nga Liga e Kampionëve. Arsenali u mposht nga Monako 1:3 në Emirates Stadium, duke rrezikuar seriozisht eliminimin, nga faza e eliminimit direkt të garës më t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.961Z

Senati amerikan voton kunder shfuqizimit te politikes Mos pyet Mos trego

Sot kritiket e politikes se shumedebatuar te ushtrise amerikane Dont ask dont tell Mos pyet Mos trego pershendeten miratimin ne Senat te projektligjit qe i lejon homoseksualet te sherbejne haptazi ne ushtrine amerikane. Dje Senati votoi me 65 vota pro dhe 31 kunder shfuqizimin te politikes Mos pyet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.408Z

SHBA, hiqet politika “mos pyet, mos trego”

Politika që ndalonte deklarimin e homoseksualitetit në ushtrinë e Shteteve të Bashkuara është shfuqizuar pas pothuajse dy dekadash. Anulimi i “mos pyet, mos trego” do të thotë se rekrutët tani mund të zbulojnë se janë gay pa pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.278Z

Mos e kruaj shumë!

Ndajeni këtë me të tjerët:NdarjeFacebook

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama