Rezultate te kerkimit per termin: +Mossa

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.275Z

Një memorial për vetëflijimin e luftëtarëve në Borsh

 ALMA MILEKur është fjala për vetëflijim, Shqipëria nuk i ka rastet e rralla. Mjaft të përmendim këtu rastin e grave e burrave suljotë, që zgjodhën të hidhen në humnerë, apo të ndezin barutin, që të mos bien në dorë të turqve, apo Oso Kuka me shokë, apo Mic Sokoli që i vur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.847Z

Pajtimi i vështirë

Këshilli Kombëtar Tranzitor i Libisë tani përballet me detyrën e vështirë për të pajtuar grupet e ndryshme në vend, tani pasi që Gaddafi nuk është më, pas 42 viteve në pushtet dhe Këshilli ka dërguar delegacione në pjesët e ndjeshme në gjithë vendin. Në qytetet anembanë Libis�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.633Z

Bogdani, nëntë finale për të qëndruar në A

Nga Simone Antolini, L'Arena "E ndiej Kievon brenda meje, në lëkurë. Pas Brivit, shpresoj të coj te goli Pelisier dhe Obina. Nëntë finale, kështu ka thënë Delneri. Dhe, kur hyn në fushë për një finale, o jep shpirtin, ose vendos zemrën. Nuk mund të zgjedhësh, duhet të luftosh". Kë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama