Rezultate te kerkimit per termin: +Muajin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.601Z

Bihteri vazhdon muajin e mjaltit

0 brbr brbrMe 29 Korrik aktorja me e paguar e Turqise Beren Saat e njohur per publikun shqiptar ne rolin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.527Z

“Knoeing” ne Europe ne muajin prill

Pas shfaqjeve te para filmi i ri ku interpreton aktori Nicolas Cage, eshte ngjitur ne vendin e pare te listes se filmave me te ndjekur te muajit mars ne Amerike.Ne titullin “Knoeing” filmi sjell disa katastofa njerezore, por ne te nderthuret trilleri me dramen.Filmi do te vij ne kinemate europia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.161Z

Kroaci, rritet papunësia në muajin mars

Në Kroaci, në fund të muajit mars janë regjistruar 318.658 persona të papunë. Shifra në fjalë është 1033 persona më shumë se ajo e regjistruar në muajin shkurt, ose 0.3 përqind më shumë. Të dhënat janë publikuar sot nga Enti i të Dhënave mbi Punësimin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.304Z

KESH ka siguruar energjine per muajin Mars

Korporata Elektroenergjetike Shqiptare ka siguruar importin e energjisë për muajin mars që në fund të muajit të shkuar. Korporata do të importojë 3 mln e 700 mijë euro energji për muajin që po vjen. Burime pranë KESh-it deklarojnë se e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.638Z

Jessica Simpson foto seksi në muajin e mjaltit

Jessica Simpson po shijon muajin e mjaltit në Meksikë, pas ceremonisë së martesës me Eric Johnson. Këngëtarja 34-vjeçare Simpson, ka postuar një foto në Instagram ku tregon jo vetëm që po kënaqet në muajin e mjaltit por edhe trupin e saj elegant dhe të tonifikuar. Jessica dhe Eric kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.853Z

Asnjë vrasje nuk ndodhi muajin e kaluar

SHBA, 5 Prill NOA - Qyteti i Newark që ndodhet në New Jersey të Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA) nuk ka patur asnjë të vrarë muajin e shkuar dhe është hera e parë që diçka e tillë ndodh në këtë vend në 44 vitet e fundit. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë polici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.836Z

Bellucci, shtatzënë në muajin e tretë

Monica Bellucci i ka rrëfyer miqve te saj se eshte shtatzëne ne muajin e trete. Keshtu shkruan sot "Journal du Dimanche", duke sqaruar se diva e kinemase do te sjelle ne jete femijen e dyte me bashkeshortin Vincent Cassel. Aktorja, e cila eshte nene e nje vajze 5-vjecare, keto kohe ndodhet ne Ru

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama