Rezultate te kerkimit per termin: +Muajin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.638Z

Jessica Simpson foto seksi në muajin e mjaltit

Jessica Simpson po shijon muajin e mjaltit në Meksikë, pas ceremonisë së martesës me Eric Johnson. Këngëtarja 34-vjeçare Simpson, ka postuar një foto në Instagram ku tregon jo vetëm që po kënaqet në muajin e mjaltit por edhe trupin e saj elegant dhe të tonifikuar. Jessica dhe Eric kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.853Z

Asnjë vrasje nuk ndodhi muajin e kaluar

SHBA, 5 Prill NOA - Qyteti i Newark që ndodhet në New Jersey të Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA) nuk ka patur asnjë të vrarë muajin e shkuar dhe është hera e parë që diçka e tillë ndodh në këtë vend në 44 vitet e fundit. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë polici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.836Z

Bellucci, shtatzënë në muajin e tretë

Monica Bellucci i ka rrëfyer miqve te saj se eshte shtatzëne ne muajin e trete. Keshtu shkruan sot "Journal du Dimanche", duke sqaruar se diva e kinemase do te sjelle ne jete femijen e dyte me bashkeshortin Vincent Cassel. Aktorja, e cila eshte nene e nje vajze 5-vjecare, keto kohe ndodhet ne Ru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.137Z

2010, ceremonia e Oscar-ve, ne muajin mars

Vitin e ardhshem ceremonia e ndarjes se cmimeve Oscar do te zhvillohet ne muajin mars. Academy Awards ka vendosur qe mbremja gala te mbahet ne 7 mars dhe j one shkurt, per te mos qelluar ne te njejten kohe me mbylljen e Lojerave Olimpike dimerore ne Vankuver. Edhe ne vitin 2006, kur Olim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.324Z

Depp-Paradis, drejt altarit ne muajin prill

Johnny Depp dhe Vanessa Paradis me ne fund kane vendosur ta kurorezojne ne altar dashurine e tyre disavjecare. Aktori amerikan dhe kengetarja franceze do martohen ne muajin prill pas 10 vitesh bashkejetese nga ku kane lindur edhe dy femijet Lily-Rose e Jack. Ceremonia martesore do zhvill

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.682Z

Kryeministri Rama viziton në muajin shkurt Serbinë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama muajin e ardhshëm do të zhvillojë një vizitë zyrtare në Serbi. Kjo u bë e ditur nga ministri i Jashtëm serb, Ivan Mrkiç, i cili njoftoi për vizitën e Ramës në muajin shkurt, por duke mos saktësuar datën. ” Jemi të gatshëm të takohemi me t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.229Z

Kulmi i epidemisë, në muajin shkurt

Kulmi i infektimit të popullatës nga gripi i zakonshëm si dhe gripi i derrit do të jetë në muajin shkurt. Parashikimi jepet nga Ministria e Shëndetësisë dhe Instituti i Shëndetit Publik. Sipas autoriteteve shëndetësore, ky parashikim vjen menjëherë pas shtimit të rasteve me grip derri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama