Rezultate te kerkimit per termin: +Muajin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.155Z

Tregtia e jashtme per muajin shkurt

Gjatë muajit shkurt të këtij viti eksportet shqiptare kanë shkuar në 14,144 milionë lekë. Sipas raportit më të fundit të zyrës së statistikave, eksporti i mallrave me jashtë ka shënuar një rritje me 5,2% krahasuar me muajin j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.352Z

Besimtarët myslimanë nisin muajin e Ramazanit

Besimtarët myslimanë shqiptarë kanë nisur sot muajin e Ramazanit, i cili konsiderohet si muaji i mirësisë dhe dashurisë. Kreu i Komunitetit Musliman Shqiptar, Selim Muça ka uruar të gjiothë besimtarët ju uroj të gjithë besimtarëve dhe jo besimtarëve që të agjërojnë muajin e Ramaz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.421Z

Inflacioni në muajin maj shënon 3.1%

Gjat muajit maj t ktij vit ka pasur nj tendenc n ulje t mimeve t konsumit t prgjithshm. Sipas t dhnave t INSTAT, rezulton se n maj mimet jan ulur n krahasim me muajin prill, duke ulur kshtu edhe nivelin e inflacionit pr kt muaj. Sipas INSTAT, Indeksi i mimeve t Konsumit n muajin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.214Z

Inflacioni per muajin qershorin

brbrEdhe pse arsimi ushqimet dhe duhani jane rritur ndjeshem gjate qershorit inflacioni vijon te rezultoje i ulet INSTAT ka publikuar kete indeks per muajin qe shkoi dhe verehet nje rritje stratosferike e cmimit te frutave me 16 ndersa zarzavatet me 7 Rritja e cmimeve te shportes me sa duket po ndi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.313Z

Baba Mondi takon Papa Françeskun në muajin maj

Kryegjyshi Botëror i Bektashijve, Baba Mondi pritet të takojë në muajin maj Papa Franceksun. Mësohet se takimi në audiencë do të mbahet më 11 maj, në selinë e shenjtë të Vatikanit dhe pikërisht në sallën Pavli VI. Lajmi është konfirmuar nga përfaqësues të Kryegjyshatës Botë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.220Z

Doganat arkëtojnë 12.2 miliardë lekë për muajin mars

Drejtoria  e Përgjithshme e doganave ka bërë publik  relizimin e të ardhurave nga administrata doganore për muajin mars Administrata Doganore në muajin Mars 2014 arkëtoi 12.2 miliardë lekë duke realizuar planin e të ardhurave në masën 103.3% duke arkëtuar kështu 387 milion lekë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.601Z

Bihteri vazhdon muajin e mjaltit

0 brbr brbrMe 29 Korrik aktorja me e paguar e Turqise Beren Saat e njohur per publikun shqiptar ne rolin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama