Rezultate te kerkimit per termin: +Muajin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.313Z

Baba Mondi takon Papa Françeskun në muajin maj

Kryegjyshi Botëror i Bektashijve, Baba Mondi pritet të takojë në muajin maj Papa Franceksun. Mësohet se takimi në audiencë do të mbahet më 11 maj, në selinë e shenjtë të Vatikanit dhe pikërisht në sallën Pavli VI. Lajmi është konfirmuar nga përfaqësues të Kryegjyshatës Botë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.220Z

Doganat arkëtojnë 12.2 miliardë lekë për muajin mars

Drejtoria  e Përgjithshme e doganave ka bërë publik  relizimin e të ardhurave nga administrata doganore për muajin mars Administrata Doganore në muajin Mars 2014 arkëtoi 12.2 miliardë lekë duke realizuar planin e të ardhurave në masën 103.3% duke arkëtuar kështu 387 milion lekë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.601Z

Bihteri vazhdon muajin e mjaltit

0 brbr brbrMe 29 Korrik aktorja me e paguar e Turqise Beren Saat e njohur per publikun shqiptar ne rolin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.527Z

“Knoeing” ne Europe ne muajin prill

Pas shfaqjeve te para filmi i ri ku interpreton aktori Nicolas Cage, eshte ngjitur ne vendin e pare te listes se filmave me te ndjekur te muajit mars ne Amerike.Ne titullin “Knoeing” filmi sjell disa katastofa njerezore, por ne te nderthuret trilleri me dramen.Filmi do te vij ne kinemate europia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.161Z

Kroaci, rritet papunësia në muajin mars

Në Kroaci, në fund të muajit mars janë regjistruar 318.658 persona të papunë. Shifra në fjalë është 1033 persona më shumë se ajo e regjistruar në muajin shkurt, ose 0.3 përqind më shumë. Të dhënat janë publikuar sot nga Enti i të Dhënave mbi Punësimin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.304Z

KESH ka siguruar energjine per muajin Mars

Korporata Elektroenergjetike Shqiptare ka siguruar importin e energjisë për muajin mars që në fund të muajit të shkuar. Korporata do të importojë 3 mln e 700 mijë euro energji për muajin që po vjen. Burime pranë KESh-it deklarojnë se e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.638Z

Jessica Simpson foto seksi në muajin e mjaltit

Jessica Simpson po shijon muajin e mjaltit në Meksikë, pas ceremonisë së martesës me Eric Johnson. Këngëtarja 34-vjeçare Simpson, ka postuar një foto në Instagram ku tregon jo vetëm që po kënaqet në muajin e mjaltit por edhe trupin e saj elegant dhe të tonifikuar. Jessica dhe Eric kan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama