Rezultate te kerkimit per termin: +Mulaj

Meta: total 362 / total_found 362 / time 0.000 / keyword[0] mulaj / docs[0] 362 / hits[0] 739 /
Prokuroria informacion per 6 inspektoret dhe dy policet e arrestuar Policia deklarate
  • 2016-02-24

Prokuroria informacion per 6 inspektoret dhe dy policet e arrestuar Policia deklarate

Tirane 24 shkurt 2016 NOAal- Prokuroria e Tiranes ka dhene informacion lidhur me arrestimin e dy punonjesve te policise se komisariatit nr5 dhe pese inspektor te INUV ne Kamezbr br Prokuroria e Tiranes thote se ka nxjerre urdhra ndalimi per disa punonjes policie te komisariatit nr5 Tirane dhe insp

Operacioni Smile 3, përveç 8 policëve e inspektorëve, edhe 6 të tjerë në kërkim
  • 2016-02-24

Operacioni Smile 3, përveç 8 policëve e inspektorëve, edhe 6 të tjerë në kërkim

Pas një hetimi njëvjeçar, në bashkëpunim me Prokurorinë e Task Forcës të Rrethit Gjyqësor Tiranë dhe SHÇBA (Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave) është finalizuar me sukses operacioni SMILE 3. Në orët e para të mëngjesit të sotëm u bë i mundur ekzekutimi i urdhrave

10 policët e arrestuar në Kamëz, Prokuroria jep detaje: Kanë lejuar 80 ndërtime të paligjshme
  • 2016-02-24

10 policët e arrestuar në Kamëz, Prokuroria jep detaje: Kanë lejuar 80 ndërtime të paligjshme

Prokuroria e Tiranës ka nxjerrë urdhëra ndalimi për disa punonjës policie të Komisariatit nr.5 Tiranë dhe inspektorë të Inspektoratit Ndërtimor Urbanistik Vendor (INUV) të Bashkisë Kamëz, të dyshuar për konsumimin e veprës penale të Shpërdorimit të detyrës dhe Korrupsionit pas

Dy police dhe 6 inspektore te arrestuar per ndertime pa leje te tjere ne kerkim
  • 2016-02-24

Dy police dhe 6 inspektore te arrestuar per ndertime pa leje te tjere ne kerkim

Tirane 24 shkurt 2016 NOAal- Prokuroria e Tiranes ka dhene informacion lidhur me arrestimin e dy punonjesve te policise se komisariatit nr5 dhe gjashte inspektore te INUV ne Kamez si dhe per shpalljen ne kerkim te gjashte te tjerevebr br Prokuroria e Tiranes thote se ka nxjerre urdhra ndalimi per

Ligji antiduhan, ISHSH gjobit 36 lokale me nga 300 mijë lekë gjobë
  • 2016-02-23

Ligji antiduhan, ISHSH gjobit 36 lokale me nga 300 mijë lekë gjobë

Inspektorati Shtetëror Shëndetësor gjatë një inspektimi një javor (nga data 15 shkurt deri më datë 21 shkurt) në të gjithë territorin e vendit për zbatimin e ndalimit të konsumit të duhanit në ambientet publike ka gjobitur 36 lokale me 300 mijë lekë secilin. (foto ilustruese) Subje

Ish-ministri Mulaj paditë Spitalin Amerikan
  • 2015-12-30

Ish-ministri Mulaj paditë Spitalin Amerikan

Ish ministri i Tregtisë dhe Industrisë Ismet Mulaj, ka filluar betejën ligjore me Spitalin Amerikan. Ai po e akuzon këtë spital për trajtimin jo profesional dhe të papërgjegjshëm që rrezikuan jetën e një familjari të tij. Ish-ministri

Pajtohen edhe dy familje të hasmëruara
  • 2015-12-10

Pajtohen edhe dy familje të hasmëruara

Edhe dy familje të hasmëruara në komunën e Skenderajt kanë shtrirë dorën e pajtimit. Pas asaj në Açarevë, ku familja e Fadil Shabanit ia kishte falur gjakun e djalit të tyre një familjeje të këtij fshati, në Mitrovicë familja e Ramiz Shabanit nga Kozhica e Skenderajt ia ka shtrirë d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama