Rezultate te kerkimit per termin: +Mulleti

Meta: total 235 / total_found 235 / time 0.000 / keyword[0] mulleti / docs[0] 235 / hits[0] 668 /
Veliaj: Mbjellim 2 mijë pemë brenda marsit, çdo qindarkë nga parkimi me SMS shkon për pemë dhe gjelbërim
  • 2017-03-11

Veliaj: Mbjellim 2 mijë pemë brenda marsit, çdo qindarkë nga parkimi me SMS shkon për pemë dhe gjelbërim

Liqeni i Farkës po kthehet në një zgjedhje e bukur për të gjithë ata qytetarë që duan ta kalojnë kohën e lirë dhe fundjavën larg zhurmës së qytetit, në një mjedis që ofron qetësi, por edhe ajër të pastër. Falë investimit të Bashkisë së Tiranës për ndërtimin e shëtito

Parkimi me sms, Veliaj: Çdo qindarkë shpenzohet për gjelbërimin
  • 2017-03-11

Parkimi me sms, Veliaj: Çdo qindarkë shpenzohet për gjelbërimin

Liqeni i Farkës po kthehet në një zgjedhje e bukur për të gjithë ata qytetarë që duan ta kalojnë kohën e lirë dhe fundjavën larg zhurmës së qytetit, në një mjedis që ofron qetësi, por edhe ajër të pastër. Falë investimit të Bashkisë së Tiranës për ndërtimin e shëtitores

Klienti i Shkëlzenit për pronat, i dënuar për tentativë vrasjeje me pagesë
  • 2017-03-02

Klienti i Shkëlzenit për pronat, i dënuar për tentativë vrasjeje me pagesë

Një ditë pas zbardhjes së mekanizimit se si biznesmenë pranë Partisë Demokratike i paguanin Shkëlzen Berishës qindra mijëra euro, për një shërbim që mund ta kryenin brenda disa minutave organet shtetërore, zbulohen të tjera lidhje, të dhëna dhe detaje rreth veprimtarisë së dja

FAKSIMILE/ Shkëlzen Berisha mori brenda ditës 200 mijë euro nga Ismail Mulleti
  • 2017-03-01

FAKSIMILE/ Shkëlzen Berisha mori brenda ditës 200 mijë euro nga Ismail Mulleti

Pozitat e Shkëlzen Berishës, si sekser që ka përfituar nga pushteti i babait të tij kur ishte kryeministër, vazhdojnë të rëndohen. Sot në Komisionin parlamentar të ngritur për aferën e CEZ, është botuar një document, i cili tregon se Shkëlzen Berisha ka marrë 200 mijë euro bre

No Pic available
  • 2017-02-28

Akuzat për fshehje pasurie, Berisha: Gënjeshtra paraelektorale të Ramës

Shkelzen Berisha shpërtheu në akuza ndaj kreut të Komisionit Hetimor të ÇEZ Taulant Balla dhe kryeministrit Edi Rama pas largimit nga Komisioni. Duke folur për mediat, ai tha se akuzat për evazion fiskal dhe fshehje parash nuk janë gjë tjetër vetëm se gënjeshtra paraelektorale të porosi

Në të shtatat e protestës paqësore!
  • 2017-02-25

Në të shtatat e protestës paqësore!

Nga Mero Baze E shikoj se ka një irritim popullor me shpërthimin e Lulzim Bashës në çadër sot paradite. I ka irrituar deklarata e tij për luftë, për lëvizje guerrile, për rezistencë trup më trup, dhe gomarllëqet e tjera që tha. Nuk ka vend për kaq irritim. Për panik, jo e jo! Lu

No Pic available
  • 2017-02-22

Nishani dekoron 400 diversantët që CIA hodhi në Shqipëri në vitet 50

Xhevdet Shehu Presidenti i Republikës, Bujar Nishani i akordoi në dt. 20/02/2017, nr. dekreti 10013 KOMPANISË 4000 Dekoratën Gjergj Kastrioti Skënderbeu me motivacionin: Në shenjë vlerësimi të lartë për kontributin e vyer dhe të pamohueshëm, në përpjekje për rrëzimin e shtetit dikta