Rezultate te kerkimit per termin: +Mulleti

Meta: total 235 / total_found 235 / time 0.000 / keyword[0] mulleti / docs[0] 235 / hits[0] 668 /
Skandali i Panama Papers Prokuroria Kane nisur hetimet
  • 2016-04-05

Skandali i Panama Papers Prokuroria Kane nisur hetimet

Prokuroria e Pergjithshme po bashkepunon me institucionet e tjera per te siguruar informacione ne lidhje me shqiptaret qe mund te jene te perfshire ne ceshtjet e shfrytezimit apo shperdorimit per qellime te pasurimit te paligjshem ne parajsat fiskalebr br Po punojme me te gjitha strukturat ligjzba

Zbulohet kush eshte shqiptari i perfolur ne skandalin e Panama Papers
  • 2016-04-05

Zbulohet kush eshte shqiptari i perfolur ne skandalin e Panama Papers

Publikohet fotoja e Ismail Mulletit shqiptari i vetem deri tani emri i te cilit rezulton i perfshire ne dosjet voluminoze te skandalit financiar Panama Papersbr br Lapsial publikon foton e Mulletit qe eshte bashkepronar ne GFI Techonologies me izraelitin Assaf Halkinbr br Kjo kompani qe ne Shqip

Nga kompanitë offshore në Shqipëri, 1300 transferta të dyshimta nën hetim
  • 2016-04-05

Nga kompanitë offshore në Shqipëri, 1300 transferta të dyshimta nën hetim

Rrjedhja e miliona dosjeve për kompanitë offshore ku vërtetohej se personalitete nga mbarë bota kishin fshehur paratë e tyre ka shkaktuar një tërmet të vërtetë në shumë vende. Islanda po shkon drejt zgjedhjeve të parakoshme pasi kryeministri i këtij vendi ishte në listat e skandalit P

Braçe, një pyetje për Berishën, Boden dhe tre të tjerë
  • 2016-04-05

Braçe, një pyetje për Berishën, Boden dhe tre të tjerë

Nga Erjon Braçe KUSH ESHTE PRONARI? NJE PYETJE PER SALI BERISHEN, RIDVAN BODEN DHE TRE TE TJERE. NJE SQARIM PER KOLEGUN TIM DEPUTET. TE PEZULLOHET KONTRATA E KONCESIONIT TE MARKIMIT! NJE RREGJISTER URGJENT PER KOPANITE E RREGJISTRUARA NE PARAJSAT FISKALE QE JANE NEN KONTRATA QEVERITARE KETU. LYLZI

VOA: Berisha ia dha koncesionin Mulletit në ditët e fundit
  • 2016-04-05

VOA: Berisha ia dha koncesionin Mulletit në ditët e fundit

Edhe në Shqipëri autoritetet janë vënë në lëvizje për të shqyrtuar rastet e mundshme të kompanive që veprojnë në territorin e saj të cilat mund të rezultojnë të përfshira në çështjen "Dokumentat e Panamasë". Burime zyrtare thanë se Prokuroria e përgjithshme po bashkëpunon m

Skandali Panama Papers, prokuroria nis hetimet. AK: Nuk e hetojmë dot GFI
  • 2016-04-05

Skandali Panama Papers, prokuroria nis hetimet. AK: Nuk e hetojmë dot GFI

Prokuroria e Përgjithshme po bashkëpunon me institucionet e tjera për të siguruar informacione në lidhje me shqiptarët që mund te jenë të përfshirë në çështjet e shfrytëzimit apo shpërdorimit për qëllime të pasurimit të paligjshëm në parajsat fiskale. Po punojmë me të gjitha

No Pic available
  • 2016-04-05

Panama Papers, Ismail Mulleti doli nga Shqipëria në mars, Assaf Halkin në shkurt

Biznesmeni shqiptar, Ismail Mulleti, i cili rezulton i përfshirë në skandalin e “Panama Papers” ka dalë nga Shqipëria në muajin mars. Policia shqiptare ka verifikuar menjëherë hyrje-daljet nga Shqipëria të Ismail Mulletit dhe shtetasit izraelitit , avokatit Assaf Halkin. Mullet